hore

Doživotná záruka na Screenshield fólie

Čo znamená v tomto prípade doživotná záruka?

V prípade, že dôjde k neúmyselnému poškrabaniu či roztrhnutiu fólie Screenshield po správnej aplikácii na chránený prístroj, Vám bude fólia vymenená za novú.

Vaše otázky a naše odpovede:

Kedy môžem požiadať o výmenu?
V prípade, že dôjde k roztrhnutiu či neúmyselnému poškriabaniu fólie Screenshield v priebehu užívania Vášho prístroja, Vám ju vymeníme za novú. V prípade žiadosti o výmenu zašlite pred vlastným zaslaním fólie informáciu mailom na adresu reklamace@screenshield.cz spoločne s fotkou postihnutého miesta / fólie. Požiadavka zaregistrujeme a v prípade kladného vybavenia žiadosti (uznanie reklamácie) zašleme e-mail s požiadavkou na zaslanie fólie. Viac informácií nájdete v reklamačnom poriadku spoločnosti Skinzone sro

Čo mám urobiť v prípade uznania výmeny?
Zašlite nám poštou Vašu fóliu alebo ju prineste osobne na adresu výrobcu a prevádzkarne:
Skinzone sro
V Zahrádkách 2756/5
193 00 Praha 3 Žižkov
V prípade zaslania novej fólie prepravnou službou Vám bude účtovaný poplatok 50 Sk za dopravu alebo 90 Kč (50 Kč doprava a 40 Sk poplatok za dobierku). Využívame služby prepravnej služby PPL.

Na čo sa záruka nevzťahuje?
Na chybne aplikovanej fólie sa záruka nevzťahuje. Chybná aplikácia môže spôsobiť odlepovanie fólie a to je spôsobené nedodržaním postupu (nevyčistenie displeja prístroja, neumytý prstov pred aplikáciou, následným nenastříkáním prstov aplikačným roztokom, zlé zarovnanie fólia na displej, zašpinenia fólie, fólia vám spadne na zem a zašpiní sa, atp.). Je nutné presne dodržiavať zásady pri inštalácii.

Návod na otvorte aplikáciu ochrannej fólie Screenshield

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil