hore

Drone

Drone či kvadrokoptéry už dávno nie sú nedosiahnuteľnou technologickú novinku, dnes sa dajú kúpiť za rozumnú cenu. Dron môže slúžiť pre zábavu, k robeniu videí či fotografií a na ďalšie zaujímavé aktivity. Kvadrokoptéra sa ovláda na diaľku pomocou Bluetooth, Wi-Fi alebo rádiových vĺn. Drone sú schopné vyvinúť vysokú rýchlosť, vo vzduchu vydrží okolo 20 minút. Zvoliť však ten správny dron je kvôli špecifických technickým parametrom náročné. Podľa čoho sa teda vyberajú Drone?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Diaľkové ovládanie
Základom samozrejme je, aby sa vám dron dobre ovládal. Záleží na tom, na akú diaľku si prajete zariadenie ovládať.
Bluetooth - najjednoduchší spôsob spárovanie s akýmkoľvek ovládaním, funguje však len na niekoľko metrov (10-20 metrov).
Wi-Fi - tu už dosah je vo vyšších rádoch (väčšinou do 500 metrov). V dnešnej dobe sú najrozšírenejšie.
Rádiové vlny - takto riadený dron už je určený pre profesionálnejšiu činnosti, ovládať ho môžete aj na niekoľko kilometrov od vás.

Ako je to s kamerou?
Ak nemáte Drone len na zábavné lietanie, bude vás iste zaujímať kamera. Dajú sa tak zaobstarať úžasné zábery z výšky a z miest, kam sa normálne nedá dostať. Drone s vstavanou kamerou už dnes nie sú finančne nedosiahnuteľné, a výrobca opúšťa od výroby dronov s plug and play kamerou. Drone okolo 12 000 Sk už vie natáčať stabilizovaná videa vo 2,7km rozlíšení.
Ako je to s výdržou a rýchlosťou?
Ako dlho vlastne taký dron vydrží na jedno dobitie vo vzduchu? A ako rýchlo dokáže lietať?
Na začiatku samozrejme odporúčame lietať pomaly a opatrne, než sa s ovládaním perfektne naučíte.
Rýchlosť Drone je rôzna, bežné modely dnes dosahujú rýchlosť okolo 30-40 km / h. Rýchlejšie modely dosahujú 70 km / h, Drone "športiaky" môžu mať maximálnu rýchlosť až 100 km / h. S takou rýchlosťou však nakladajte už veľmi opatrne!
Bežná kvadrokoptéra vydrží vo vzduchu okolo 20 minút. Samozrejme záleží na podmienkach. So závažím alebo silným vetrom sa rýchlosť aj výdrž podstatne znižuje.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil