hore

Držiaky na tablety

Držiak na tablet je veľký pomocník predovšetkým pri jazde autom, kedy môže tablet slúžiť ako navigácia. Držiaky na tablety sa však dajú využiť aj napríklad na sledovanie filmov alebo pri grafickej práci. Držiak na tablet by mal byť nastaviteľný do vopred určeného rozpätia veľkostí, líšia sa tiež spôsobom uchytenia, niektoré držiaky sú magnetické. Často používaný je tiež stojan na tablet, na ktorom je možné jednoducho pozerať na filmy alebo pracovať. Podľa čoho všetkého by ste mali vyberať držiaky na tablety?

Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Kde všade využijete držiak na tablety? Ako už bolo naznačené, držiak má rad využitie, poďme sa pozrieť na tie najčastejšie. Držiaky do auta - sa dajú pripevniť na palubnú dosku, do ventilácie alebo prípadne na predné sklo, záleží na tom či sú s prísavkou alebo mechanickým pripevnením. Najčastejšie tak môže tablet slúžiť ako navigácia. Pokiaľ ho však upevníte ku spolujazdci alebo dozadu na hlavovú opierku, môžu ostatní pasažieri auta potrebné sledovať film tak, aby vodiča nerušil. Stojan na tablet - niektoré držiaky skôr fungujú ako stojany na stôl na podopretie tabletu. Takto sa dá komfortne sledovať film s nastaviteľnosťou obrazovky ako u notebooku. Dá sa tak aj dobre čítať alebo pracovať, ak vám nevyhovuje položený tablet. Podľa čoho tablet vyberať? Rozpätie - každý držiak na tablet má určené, na aký veľký tablet ho možné nastaviť. Štandardne sa toto rozpätie udáva v počte palcov uhlopriečky displeja tabletu. Držiak je tak napríklad určený pre tablety s uhlopriečkou 7 "-10". Spôsob uchytenia - držiaky sa uchytávajú buď prísavkou na sklo či inú rovnú plochu, alebo mechanicky napríklad na ventiláciu. Okrem klasického uchytenie tabletu existujú aj držiaky, ktoré tabliet držia magneticky. Cena - je pomerne nízka. Pohybuje sa v rámci nižších rádov sto korún, bežne je v rozmedzí 200-400 sk.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

13

Skúsení špecialisti
máme viac ako 13 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil

Famózny a fascinujúce novinky od F-mobil.

Prihláste sa na odber a raz za čas vám pošleme fantastické akcie, novinky a mnoho ďalšieho