hore

Handsfree

Často telefonujete a chcete sa pri hovore venovať aj iným činnostiam? Či už používate telefón k práci alebo k hovorom s priateľmi, handsfree je zariadenie, ktoré vám umožnia robiť iné veci, bez toho aby ste museli držať v ruke telefón. Okrem toho je handsfree skvelou pomôckou pre vodičov, aby ste si všetky svoje záležitosti mohli vyriešiť treba v pokoji za volantom. Handsfree navyše redukuje šum, aby bolo pri volaní lepšie rozumieť. Zároveň sú obľúbená aj handsfree slúchadla. Podľa čoho sa handsfree vyberá?

Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

vlastnosti handsfree
Redukcia šumu - týka sa vystupujúceho zvuku, aby bol zrozumiteľnejší pre tých, s kým telefonujete.
Funkcia ANC - tiež redukuje okolitý šum, súvisí ale so zvukom vstupujúcim do slúchadiel a zaisťuje tak lepšiu čistotu zvuku.
Technológia NFC - handsfree disponujúci touto funkciou sa pripojí k telefónu jednoduchým priložením.
Aké sú typy handsfree
Handsfree delíme na dva základné typy - s káblom a bezdrôtové.
Handsfree s káblom - drôtové handsfree môžeme pripojiť pomocou rôznych typov konektorov k PC (USB typu A), mobilnému telefónu alebo tabletu (Jack 3,5 mm, USB-C). Drôtové handsfree sa viac hodia pre domáce používanie.
Bezdrôtové handsfree - praktickejšie ako drôtové handsfree, však kvalita zvuku môže byť slabší. Vyššia obstarávacia cena je potom daň za pohodlie. Pri výbere si dajte pozor na dĺžku prevádzkovej doby, ktorá vám zhruba povie, ako často budete musieť handsfree nabíjať.
Ďalší rozdelenie handsfree
Ďalším parametrom, podľa ktorého handsfree rozdeľujeme je jeho využiteľnosť k rôznym príležitostiam. Či už je to handsfree na auto alebo motorku, alebo do ucha, ktoré sa dá využiť pri takmer ľubovoľnej činnosti.
Handsfree do auta je prispôsobené na upevnenie blízkosti vodiča (na tienidlo alebo do vetranie). Dajú sa pripojiť do zapaľovania pre dobitie. Niektoré handsfree do auta sa dajú pripojiť k rádiu pomocou AUX káblu - pomocou nich potom môžete prehrávať hudbu z rádia. Ostatné sú potom handsfree do auta s reproduktorom, ktorá sa iba uchytí a zapájajú sa k telefónu.
Handsfree na motorku má konštrukciu, kedy mikrofón a slúchadlo sú zabudované priamo do prilby. Ovládanie sa potom nachádza na riadidlách alebo z vonkajšej strany prilby. Dôležitým parametrom pri výbere handsfree na motorku je výdrž batérie.
Handsfree do ucha je vhodné v podstate pre každú príležitosť. Vďaka drobné konštrukcii sú veľmi praktické a dajú sa využiť ako za volantom, tak doma. S telefónom sa handsfree do ucha páruje cez Bluetooth.
Podľa akých parametrov vybrať handsfree slúchadlá?
Veľkú skupinu handsfree tvoria handsfree slúchadlá, ktoré podľa konštrukcie delíme do piatich kategórií
Handsfree modul - ľahké slúchadlo za ucho alebo do ucha
Hansfree slúchadlá okolo uší - väčšia s najlepšou zvukovou izoláciou
Handsfree slúchadlá za uši - obsahujú klip za uši alebo tylový most, ktorý nemusí byť pohodlný pre každého
Handsfree slúchadlá na uši - stredná cesta v kvalite zvukovej izolácie a pohodlnosti
Špuntová handsfree - umiestňujú sa do zvukovodu a poskytujú tak výbornú zvukovú izoláciu
 
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil