hore

Herné slúchadla

Ponorte sa do sveta svojej obľúbenej hry. S tými najlepšími hernými slúchadlami od F-mobil sa budete cítiť ako jeho súčasť!
Dnes už nájdete všetky herné slúchadlá s mikrofónom. Najväčším výberovým kritériom je samotný zvuk. Vyberajte také herné slúchadlá, ktoré vám sedia z hľadiska pomeru basov, stredov a výšok. Medzi ďalšie parametre, na ktoré je dobré si dať pozor patria:

Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

  1. Velikost tzv. „mušlí“
Mušle neboli to, co máte na uších, můžete najít v několika velikostech. Kolem uší je nejčastějším designem, který vám také zprostředkuje nejlepší a nejhlubší zvuk.
  1. Připojení k počítači či konzoli
Dejte si pozor, aby vaše sluchátka byla kompatibilní s konzolí nebo počítačem, který používáte. Drátová sluchátka jsou často nejlepší volbou co do zvuku a kompatibility, bezdrátová herní sluchátka vám zase nikdy nebudou překážet.
  1. Typ mikrofonu
Mikrofon u sluchátek je k dostání buď jako směrový či mikrofon. První z nich je pro hráče lepší volbou, jelikož nesnímají zvuk z okolí.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

14

Skúsení špecialisti
máme viac ako 14 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil