hore

Xiaomi

Chytré hodinky Xiaomi sú rovnako ako mobilné telefóny od tohto výrobcu stále populárnejšie. Vďaka nim budete mať mať mobilný telefón stále na ruke. Smartwatch Xiaomi sú vhodné pre športové aktivity aj na bežné užívanie. Chytré hodinky Xiaomi vám umožňujú telefonovať, posielať správy, spravovať aplikácie alebo strážiť štatistiky pri športe. Pomôžu vám aj s monitoringom spánku alebo počet krokov, vydrží aj v extrémnych podmienkach. Ako vybrať tie správne chytré hodinky Xiaomi?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Čo vie hodinky Xiaomi? Hodinky Xiaomi budú doslova predĺženou rukou vášho telefónu. Môžete tak na nich vybavovať hovory, písať správy alebo kontrolovať notifikácia z aplikací.Chytré hodinky Xiaomi sú však svojím zameraním určené predovšetkým pre športové aktivity. Napomáha tomu meranie tepu na zápästí, výpočet spálených kalórií alebo voděodolnost.I ak bežne nešportujete, pomôžu vám hodinky sa životosprávou. Zmeria vám počet krokov a monitorujú dĺžku a kvalitu spánku.Modely SmartWatch XiaomiAmazfit BIP - sú ideálnym prototypom na šport. Ich ochrana IP68 zaručuje vodeodolnosť a výdrž aj pri extrémnych podmienkach. S batériou s kapacitou 190 mAh navyše vydrží v pohotovostnom režime až 45 dní. Okrem vyššie spomínaných vecí spoznajú aj nadmorskú výšku alebo frekvenciu kroku.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil