hore

Huawei Watch

Chytré hodinky Huawei majú podobnú výhodu ako telefóny rovnakej značky - dobrá kvalita za nízku cenu. Huawei Watch vyrábajú ako modely do mesta tak výdržné športové modely pre outdoorové aktivity. Medzi najznámejšie rady patrí GT Classic alebo GT Sport. Dočkáte sa tak klasického prepojenie so smartphonom, prijímanie hovorov, zobrazenie notifikácií, meranie tepu alebo trasy. Dcérskou spoločnosťou je Honor, môžete si teda zaobstarať aj chytré hodinky Honor. Ako vybrať tie správne smartwatch Huawei?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Modely Huawei WatchPojďme si predstaviť niekoľko zaujímavých modelov, ktoré Huawei ponúka s nízkymi cenovkami maximálne do 6 tisíc Kč.Huawei Watch GT Classic - vám výrazne pomôžu so zlepšením životosprávy. Majú inteligentný merač spánku, snímač tepu, tlaku a tiež okolitého svetla, podľa ktorého prispôsobujú svoj jas. Rám displeja je keramický, chráni ho plášť z nerezovej ocele a špeciálne povlak DLC, ktorý je vďaka diamantové prímesi neskutočne tvrdý.Huawei Watch GT 2 - sú ideálne do spoločnosti aj pre rekreačných športovcov. Kožený remienok a 3D sklo zaisťujú solídny dizajn. Do Bluetooth slúchadiel si z hodiniek môžete pustiť hudbu, je v nich tiež zabudovaný snímač srdcového tepu a GPS. Hodinky vydržia nabité pri bežnom používaní približne týždeň, pri zapnutej GPS okolo 30 hodín. Huawei Watch GT Sport - z názvu už je jasné poznať, že ide o záležitosť predovšetkým pre športovcov. Smartwatch Huawei majú funkciu osobného trénera, ktorá vám pomôže zostaviť cvičenie presne pre vás. Má niekoľko outdoorových aj indoorových módov, dokáže rozpoznať desiatky rôznych cvikov. Pre športovcov je podstatný aj kvalitný spánok, ohľadne ktorého dostanete od hodiniek tipy na to, ako spať lepšie.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil