hore

Ako nastaviť flip puzdro?

Flipové puzdrá na mobil sú jedným z obľúbených typov ochrany vášho telefónu. Jeho hlavnou výhodou je, že vďaka prednej strane neochraňuje iba zadnú stranu, ale aj displej. Zaručuje tým pádom telefón bez poškvrnky. Málokto sa ale stretol s takzvanými šikovnými LED flipovými puzdrami – aj keď bezpečne zakrývajú obrazovku, vedia vám ukázať čas či číslo volajúceho. V tomto článku vás s týmito krytmi zoznámime a ukážeme vám, ako toto puzdro spárovať s vašim mobilom.

Chytrý kryt k smartfónu?

Mohlo by sa to zdať ako zbytočnosť, ale počuli ste už o výhodách LED flipových krytov ? Okrem praktického úložného priestoru na karty v prednej strane krytu, ktorý poznáte pri iných krytoch, sa pri LED krytoch môžete tešiť z praktického riešenia notifikácií. Drobnou nevýhodou klasických flipových krytov je nutnosť telefón neustále otvárať, aby sme zistili, či nemáme zmeškaný hovor, alebo koľko je práve hodín. To pri LED krytoch odpadá vďaka svetelným notifikáciám, ktoré sa objavia priamo na prednej strane krytu. Takto budete vždy ľahko vedieť koľko je hodín, kto vám volá alebo píše, alebo koľko minút zostáva do konca časovača.
Okrem toho môžete jednoduchým otvorením či zatvorením knižkového puzdra prijímať či odmietať hovory, alebo telefón zamknúť alebo odomknúť.
Niektoré LED kryty ponúkajú aj špeciálnu antimikrobiálnu povrchovú úpravu, takže si môžete byť istí, že je váš telefón vždy hygienicky čistý. Na dokonalé dočistenie však môžete využiť napríklad aj špeciálne UV sterilizéry.
Nutné je však spomenúť prípadné nevýhody puzdier s otváraním do boku. Z dôvodu ich konštrukcie a plastového skeletu vždy nemusí telefón ochrániť dokonale – pri páde z výšky na tvrdý povrch nedokáže pohltiť náraz, ale dopad je prenášaný do samotného zariadenia. Zároveň kvôli konštrukcii chránia predovšetkým ľavú stranu mobilu a jeho rohy.

Ako nastaviť flip puzdro Samsung

Nastaviť chytré LED puzdro je veľmi jednoduché. Ak máte telefón značky Samsung , budete mať hotovo skôr, než poviete FLIP!

 1. Svoj šikovný S-View kryt umiestnite na telefón
 2. V telefóne prejdite do Nastavenia
 3. Vyberte kolónku Doplnky
 4. Podľa typu vášho puzdra sa zobrazia možnosti. Povoľte puzdru spárovania s telefónom.
 5. Gratulujeme! Váš telefón je s krytom spárovaný.

Ako nastaviť flip puzdro Huawei https://www.f-mobil.cz/page/predajne

Proces spárovania krytu s telefónom Huawei sa trochu líši od princípu Samsungu, je to ale rovnako jednoduché!

 1. Svoj šikovný kryt umiestnite na telefón
 2. V telefóne prejdite do Nastavenia
 3. Vyberte kolónku Funkcie na uľahčenie prístupu
 4. Vyberte Šikovný kryt a umožnite spárovanie chytrého krytu
 5. Gratulujeme! Váš telefón je s krytom spárovaný.

Ako nastaviť flip puzdro Xiaomi

Spárovanie vášho Xiaomi telefónu so šikovným LED puzdrom sa opäť princípom líši, je to ale nemenej jednoduché.

 1. Svoj šikovný kryt umiestnite na telefón
 2. V telefóne prejdite do Nastavenia
 3. Vyberte kolónku Always-on displej a uzamknutá obrazovka
 4. Vyberte Šikovný kryt a umožnite spárovanie chytrého krytu
 5. Gratulujeme! Váš telefón je s krytom spárovaný.

F ako Flip!

Nalákal vás tento zoznam výhod chytrých LED krytov na telefón? Nielen, že zapôsobíte na priateľov, ale doprajete si aj užitočný kus modernej technológie. Poraďte sa s našimi fajnšmekrov v predajniach F-mobile, kde si ho môžete aj vyskúšať, prípadne si ho rovno objednajte na našom e-shope a vyberte ten správny kryt pre seba.

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil