hore

Ako odblokovať telefón?

Zablokovaný telefón je nočná mora. Aké existujú možnosti, ak chcete telefón sami odblokovať. Viete, že existuje program na odblokovanie telefónu?

Ako odblokovať telefón? Záleží na operačnom systéme

Ak máte android , nemalo by byť odblokovanie tak zložité. Existujú dokonca tri možnosti, ako na to :

  • Pomocou prepojenia s účtom Google a funkcie Nájdi moje zariadenie , ktoré by malo vedieť telefón zablokovať, ale aj odblokovať.
  • Výrobné nastavenia – ak zvolíte túto možnosť odblokovania telefónu, počítajte s tým, že stratíte všetky dáta, ktoré ste si nestihli zálohovať.
  • Zhoďte zamykaciu obrazovku – v tomto prípade telefón tak trochu obalamutíte. Do políčka pre heslo napíšete desať hviezdičiek . Tie vyberiete a kopírujete stále dookola, než to telefón vzdá a obrazovka spadne. Dostanete sa tak do menu. Platí to predovšetkým pre odblokovanie telefónu Huawei a odblokovanie telefónu Samsung .

Pri telefónoch iPhone je odblokovanie zložitejšie

iPhony mávajú iné zabezpečenie ako telefóny s operačným systémom android. Ponúkajú sa varianty odblokovania prostredníctvom synchronizácie s iTunes či iCloud. Pokiaľ tieto varianty nefungujú, pripravte sa na to, že odblokovaním prídete o všetky nezálohované dáta.

Existuje program na odblokovanie telefónu?

Odblokovanie telefónu, zvlášť pokiaľ je zo šedého dovozu a je teda určený pre iný trh, než je ten náš, vám uľahčí znalosť servisného kódu, ktorý má každý telefón unikátny. Pátranie po ňom vo vodách internetu nie je však nič ľahké. V tomto prípade vám môže pomôcť špeciálny program, ktorý po zadaní sériového čísla telefónu, modelu a siete dokáže unikátny servisný kód spočítať .

Nič nepomáha? Obráťte sa na náš servis mobilných telefónov. Odblokujeme vám telefón raz dva.

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil