hore

Ako ovládať elektroniku v zime? Skúste čiapka so slúchadlami a špeciálne rukavice

Po letných horúčavách sa už zase blíži doba, kedy bude potrebné sa poriadne obliecť. Sychravé počasie má určite tiež rad výhod, či sa však nikomu do niečoho fakt nechce, tak je to ovládanie telefónu v teplotách pod nulou. Pre väčší komfort preto boli vyvinuté rukavice na dotykový telefón a zimné čiapky so slúchadlami, aby ste mohli počúvať obľúbenú hudbu s hlavou v teple. Ako fungujú a podľa čoho je vybrať?

Teplo na hlave a muzika v ušiach

Ak radi beháte alebo chodíte na dlhé prechádzky, dosť často si pritom vypočujete obľúbenú hudbu alebo zaujímavý podcast. Pod čapicou sú však bežné slúchadlá nepraktická, rôzne pod ňou prekážajú a vám je z toho akurát zima na uši. Preto na trh dorazili špeciálne čiapky, v ktorých sú slúchadlá už zabudovaná.

Vyberiete si, či zvolíte zabudovaná drôtová alebo bluetooth slúchadlá. Následne už je stačí prepojiť s telefónom a ony vám poskytnú hodiny nerušenej zábavy. Bluetooth slúchadlá vám vydrží 4-6 hodín, potom je nutné ich dať do nabíjačky, ktorá je samozrejme súčasťou balenia. Uvidíte, že na jar vám bude ľúto, že vôbec musíte tú novú fajnovú pokrývku hlavy zase zložiť.

Koniec skrehnutých prstov nielen v Čechách

Ďalšou skvelou vychytávkou sú rukavice so špeciálnymi vláknami , ktoré slúžia pre presné ovládanie displeja vášho mobilu. Určite to poznáte. Potrebujete rýchlo na zastávke niekomu odpísať, ale nechce sa vám v mínus desiatich odnímať rukavice. Preto existuje zvláštny typ s vodivými vláknami, vďaka ktorým svoj smartphone ovládate bez skrehnutých prstov. Navyše vám na displeji nezostávajú šmuhy od odtlačkov prstov, displej bude stále lesklý ako zrkadlo. Vo finále sú tak rukavice určené pre mobilné telefóny 2v1.

Už to zimné počasie neznie tak zle, čo? S čiapkou a rukavicami vám zima rozhodne nebude ani pri dlhom písaní správ, pretože ten vlak má už zase meškanie ...

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil