hore

Rukavice na dotykový displej

Rukavice na dotykový displej sú určené pre chladné zimné počasie. Vďaka nim môžete ovládať svoj dotykový telefón, bez toho aby ste si museli rukavice odnímať. Predídete tak skrehnutými prstom a vďaka špeciálnym vláknam rozdiel v ovládaní prakticky nespoznáte. Rukavice na displej mávajú tiež protišmykové končekmi prstov, aby ste mohli ovládať mobil napríklad aj za chôdze. Existujú pánske, dámske i unisex rukavice na telefón. Ako sa vyberajú rukavice na dotykový displej a v čom tkvie ich výhoda?

Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

výhody rukavíc
Rukavice na dotykový displej umožňujú ovládanie displeja telefónu či tabletu v tepelnom komforte. Vďaka vodivým vláknam si ich nemusíte odnímať a pritom budete mobil ovládať rovnako dobre ako bez nich. Možno aj lepšie, pretože vás budú hriať a nedovolí skrehnuté prsty. A s nimi sa mobilný telefón ovláda naozaj zle.
Rukavice na dotykový displej navyše nezanechávajú na displeji šmuhy od odtlačkov prstov, displej tak bude čistejší ako v letných mesiacoch. Budete sa čudovať, o koľko bude náhle obraz jasnejší a lepší.
Kvalitné rukavice na dotykový displej majú protišmykové končeky prstov, aby vám telefón nevypadol z ruky za chôdze.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil