hore

Kamery

Kamery a kamerové systémy sú nevyhnutnou súčasťou každej chytré domácnosti. Tieto bezpečnostné kamery sa využívajú hlavne na ochranu rôznych objektov alebo domácností proti zlodejom. V tejto sekcii vám ponúkame chytré kamery na ktoré sa možno pripojiť prostredníctvom mobilného telefónu alebo tabletu. Bezpečnostné kamery sa vyberá podľa rozlíšenia, pamäte a špeciálnych funkcií. Medzi ne patrí rozpoznávanie tvárí, detektor zvuku a pohybu alebo nočné videnie. Čo všetko dokáže a ako sa vyberajú IP kamery?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Podľa akých parametrov vyberať?
Rozlíšenie - aby bol záznam vôbec použiteľný, je dôležité dobré rozlíšenie. IP kamery ho majú samozrejme horší než bežné. Kúpte si však prístroj s rozlíšením aspoň 360p, ideálne 720p.
Nápadnosť - sú bezpečnostné kamery urobené tak, aby boli hneď vidieť aj také, ktoré sú naopak veľmi nenápadné. Tu záleží na tom, či spoliehate na odstrašenie votrelcov viditeľnú kamerou alebo aj radšej budete mať viac skrytú.
Pamäť - aby nedošlo k strate dôležitého záznamu pri odcudzení kamery, odosielajú ho IP kamery spravidla na iné úložisko. V najlepšom prípade ho cez Wi-Fi dávajú do on-line úložisko, kde sa na video môžete kedykoľvek pozrieť z telefónu.

Aké sú špeciálne funkcie bezpečnostné kamery?
Chytré kamery okrem bežného záznamu majú aj celý rad funkcií, ktoré vám zaistia ešte lepšie zabezpečenie.
Rozpoznávanie tvárí - kvalitné chytré kamery skenuje tváre všetkých prichádzajúcich. Rýchlo si teda získajú databázu obyvateľov a častých návštevníkov domu. Ak teda príde niekto, ktorého tvár nemá kamera uložený, pošle vám systém okamžite jeho fotografiu. Vy už podľa nej môžete vyhodnotiť, či ide o milú alebo nevítanú návštevu.
Detektor zvuku a pohybu - kamera dokáže rozoznať aj podozrivý pohyb alebo zvuky. V tomto bode je tiež dôležitá tiež funkcia, ktorá ignoruje pohyb malých živočíchov, aby sa poplach nespúšťal zbytočne.
Nočné videnie - niektoré kamery dokážu vidieť aj v noci na vzdialenosť niekoľkých metrov. Nočné videnie sa pri nedostatku svetla aktivuje automaticky.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil