hore

Najlepšie mobilné telefóny do 5000 Sk

Telefóny v cenovej hladine do 5000 korún vás prekvapia možnosťami , ktoré uspokoja aj pokročilé potreby . Vyberať môžete z tlačidlových aj dotykových mobilov.

Keď sa povie mobilný telefón do 5000 korún, mnohí si možno predstavia prístroje, ktoré sú v dnešnej dobe technologických zázrakov zastarané alebo nedostačujúce. Avšak táto cena už nie je synonymom pre nekvalitu alebo značné kompromisy.

Naopak, v tejto cenovej hladine sa dá nájsť široká škála telefónov, ktoré dokážu uspokojiť základné aj pokročilé potreby užívateľov. V kategórii top telefónov do 5000 korún nájdete ako dotykové telefóny, tak tlačidlové verzie pre tých, ktorí preferujú klasický ovládací systém.

Začnite otázkou, čo od telefónu očakávate

Chcete pracovať na cestách a potrebujete telefón s veľkým displejom a možnosťou pripojenia k internetu? Alebo hľadáte spoľahlivého a odolného pomocníka do vrecka, s ktorým sa bez obáv pustíte do dielne aj do divočiny?

Možno vyberáte prvý chytrý telefón pre teenagerov, kde je možnosť sledovania sociálnych sietí a videí must have . Možno hľadáte tlačidlový telefón pre seniorov, ktorý je jednoduchý a intuitívny. Zodpovedanie otázky očakávania je pri výbere nového telefónu vždy primárne.

Tlačítkové telefóny

Tlačítkové telefóny možno nie sú najrýchlejšie alebo najmodernejšie, ale môžete sa na ne spoľahnúť v každej situácii. V tejto cenovej kategórii nájdete prístroje, ktoré sú synonymom pre jednoduchosť, dlhú výdrž batérie a robustnosť. Sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú mobil na základnú komunikáciu bez zbytočných vymožeností. Obľúbené sú už tradične medzi remeselníkmi a seniormi.

Zoberme si napríklad Nokiu 3310 , ktorá bola znovu uvedená na trh v novom dizajne. Tento model je legendou medzi tlačidlovými telefónmi a hoci jeho funkcie sú základné - volanie, SMS, jednoduchý internet a ikonická hra Had - jeho odolnosť a výdrž batérie sú bezkonkurenčné. Je to prístroj, ktorý sa nebojí pádu na zem a dokáže vydržať dni bez nabíjania.

TOP tlačidlové telefóny do 2000 Kč

·         Aligator D950

·         Evolveo EasyPhone XD

·         myPhone Hammer 4


Dotykové smartfóny

Na druhej strane spektra stoja dotykové telefóny , ktoré poskytujú rozšírené užívateľské možnosti. V tejto kategórii sa medzi najlepšími telefónmi do 5000 korún už dajú nájsť smartfóny, ktoré ponúkajú dostatočne veľký výkon na bežné používanie – internet, sociálne siete, základné hry, fotografovanie a sledovanie videí.

Jedným z príkladov môže byť INFINIX SMART 7

. Tento model ponúka veľký displej, dostatočný výkon pre každodenné úlohy vďaka osemjadrovému procesoru a batérii, ktorá vydrží aj niekoľko dní pri miernom používaní. Aj keď fotoaparát tohto telefónu nemôže súťažiť s vlajkovými modelmi, priemernému užívateľovi poskytne veľmi slušnú kvalitu fotografií. Telefón samotný potom ponúkne takmer všetky základné benefity smartfónov.

TOP dotykové telefóny do 5000

·         Samsung Galaxy A14

· Motorola Moto G32

Tlačidlový telefón alebo dotykový smartfón v cenovej relácii do 5000 nemusí mať najnovší procesor alebo najlepší fotoaparát na trhu, ale verte, že môže byť až prekvapivo schopným spoločníkom pre váš každodenný život – bez toho, aby ste museli míňať majetok

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil