hore

Řemínky pre hodinky

Náhradný remienok pre hodinky sa hodia najviac v prípade, keď sa vám ten originálny pretrhne. Remienky na hodinky kladú veľký dôraz na kvalitný dizajn, aby sa čo najviac hodili ku všetkým typom hodiniek. Pri výbere najviac záleží na materiáli, farbe, dĺžke alebo zapínanie. Existujú pánske, dámske a unisex remienky na hodinky. Najčastejšie sa používajú kožené remienky pre spoločenské hodinky, na šport zase hlavne gumový remienok. Na základe akých kritérií sa teda má vyberať remienok na hodinky?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Aký je vhodný materiál? Pri výbere správneho materiálu je potrebné sa zamerať na typ hodiniek. Sú skôr do mesta alebo do prírody? Na šport alebo na bežné nosenie? Každý materiál sa hodí na niečo jiného.Kožený remienok - je bežný pre hodinky na nosenie do kancelárskej práce či po meste. Pri správnom výbere kože sa môžu hodinky predovšetkým u mužov stať hlavným módnym doplnkom outfitu.Gumový remienok - sa hodí k outdoorovým hodinkám na šport. Sú masívnejšie, viac vydržia a nešmýkajú ani na spotené ruky. Hodinky s gumovým remienkom tiež väčšinou bývajú vodotěsné.Látkový remienok - ak stojíte o zaujímavé vzory a farby, tie vám najčastejšie ponúkne práve látkový remienok. Vhodný aj skôr pre hodinky do města.Nylonový remienok - sa hodí skôr pre štvorcové hodinky so zaoblenými rohmi, ku ktorých špecifickému dizajnu je ideální.Délka a šírka pásku na hodinkyU šírky záleží čisto na vašich preferenciách, pre šport je lepšie voliť skôr širšie remienky. Ohľadom dĺžky záleží na obvode vášho zápästia, aby sa nestalo, že váš hodinky škrtí alebo naopak jazdí po ruke. Lepšie je však vždy zvoliť o niečo dlhšia, vždy sa dá zapínaním prípadne o niečo zkrátit.Další dôležité parametryPři výberu nesmiete zabúdať ani na to, že remienky sú vyrábané ako pánske, dámske alebo unisex. Podobné je to aj u hodiniek, remienok teda vyberajte predovšetkým podľa nich.Zapínání remienka môže byť vyriešené oceľovou prackou alebo motýlie sponou. U látkových sa používa aj suchý zips, existuje aj magnetický remienok na hodinky.Jak už bolo spomínané, veľmi dôležitý je aj dizajn. Môžete siahnuť po obvyklej čiernej, hnedej alebo striebornej. Či sa vrhnúť do pestrejších farieb ako oranžová alebo zelená.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil