hore

Reproduktory

Reproduktory slúži na streamovanie hudby z iných zariadení, či už sú to malé reproduktory, ktoré pripojíte k telefónu, alebo masívne súpravy na party. Existuje bezdrôtový reproduktor, s ktorým sa môžete pripojiť cez Bluetooth alebo Wi-Fi, dajú sa prepojiť aj cez kábel. Ďalšou možnosťou je vodeodolný reproduktor, ktorý sa hodí na cesty do prírody alebo vodu. Pri výbere je potrebné sa zamerať na hudobný výkon, nabíjanie alebo ich veľkosť a váha. Ako vyberiete ten správny reprák?

Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Dostupnosť na predajniach

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Ako vybrať reproduktor?
Ako prvý krok si položte dve otázky ohľadom pripojenia projektora.
Ak sa chystáte zapojiť reproduktor priamo k prehrávaču (počítač, mobil, televízia), mali by ste vyberať reproduktory so zosilňovačom. Ak vlastníte externý zosilňovač, bude vám stačiť reproduktor pasívne (bez zosilňovača).
Druhou otázkou je, či budete mať možnosť zapojiť reproduktor do zásuvky, alebo budete využívať energiu akumulátora. Ak ste si tieto otázky odpovedali, môžete sa pustiť do výberu svojich reproduktorov.
Základné typy reproduktorov
Reproduktory k mobilu - vyznačujú sa menšími rozmermi, k telefónu je pripojíte bezdrôtovo pomocou Bluetooth, niektoré reproduktory podporujú párovanie cez NFC. Väčšinou obsahujú tiež port pre pripojenie klasického 3,5 mm zvukového kábla. Medzi ďalšie možnosti patrí slot pre SD kartu, rádio ... Reproduktory k mobilu sú napájané z akumulátora, ktorý sa dobíja pomocou USB, preto môžete využiť štandardné nabíjačku na mobil alebo tabliet.
Bezdrôtové reproduktory - reproduktory so zosilňovačom, ktoré sa môžu pripojiť cez Bluetooth, Wi-Fi, domácej siete alebo napríklad hudobné služby ako Spotify apod. Bezdrôtové reproduktory sa hodí do domácnosti, pre prenášanie medzi miestnosťami.
Party reproduktory - aktívne reproduktory, ktoré okrem klasických foriem pripojenia cez Bluetooth, pamäťové karty alebo USB flash disky, obsahujú často aj vstupy pre mikrofón a hudobné nástroje. Zvyčajne majú zvýšenú odolnosť voči prachu a vode. Napájanie je zabezpečené vstavaným akumulátorom nie elektrinou zo zásuvky. Party reproduktory bývajú pre lepšiu manipuláciu vybavené výsuvnými držadlami a pojazdnými kolieskami.
Multiroom systémy - chcete ovládať všetkými reproduktory v celom dome zo svojho tabletu alebo telefónu? Multiroom systémy môžu ale nemusia byť pripojené priamo k reproduktorom. Môžu obsahovať zosilňovač pre pripojenie pasívnych reproduktorov. Multiroom systémy sa pripájajú pomocou domácich resp. firemných Wi-Fi / LAN sietí, cez hudobné aplikácie - Spotify, Deezer atď.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil