hore

Reproduktory a reprosoustavy

Reproduktory a reprosústavy sa hodí pre pohodový počúvanie hudby alebo audiokníh doma aj na poriadnu párty. Reprosústavy sa tiež používajú k počítačom pre zlepšenie zvuku. Menšie reproduktory je zas možné so sebou vziať v podstate kamkoľvek, kde chcete počúvať hudbu. Veľmi obľúbené sú bezdrôtové reproduktory, ktoré sa musia nabíjať, ale väčšinou sa dajú aj prepojiť cez kábel. Ako vybrať tie správne reproduktory a reprosústavy?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

zapojenie reprosústavy
Väčšina reprosústav používa drôtové pripojenie k prístrojom, oproti tomu stále viac reproduktorov je bezdrôtových. K počítaču alebo telefónu sa pripájajú cez Bluetooth alebo Wi-Fi. Reprosústavy k prepojeniu používajú najčastejšie Jack 3,5 mm, ktorý sa dá ľahko pripojiť k počítaču aj k telefónu. Vďaka tomu nie je nutné reprosústavy dobíjať alebo im meniť baterky.
výkon reprosústavy
Pri robení reproduktorov je pre vás samozrejme zásadné ako hlasno a kvalitne budú hrať.
Výkon do 20 W - sa hodí skôr pre domáce používanie. Aj malé reproduktory so silou iba niekoľkých Wattov dokážu hlasitosť zvuku o veľa zvýšiť. Lepšie sa vám tak bude pozerať na film, počúvať hudba alebo audiokniha.
Výkon nad 20 W - je určený pre vonkajšie alebo rozľahlé priestory, v ktorých je potreba poriadne hlasitosti. Veľké párty reproduktory majú výkon v stovkách W a môžu byť počuť naozaj veľmi ďaleko.

počet reproduktorov
Kvalitu zvuku sa samozrejme odvíja aj od počtu reproduktorov. U základnej reprosústavy k počítaču je bežný jeden, u väčších už sú to potom dva alebo tri. V takom prípade je väčšinou jeden hlavný a ostatné len dotvárajú zvuk pomocou vyššej basování alebo špeciálnych zvukov v piesni.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil