hore

Príslušenstvo pre počítače

Stolové počítače aj notebooky majú celý rad príslušenstva, bez ktorého sa nezaobídete. K takmer povinnému príslušenstvo pre počítače patria myš a klávesnica, oboje môže byť drôtové i bezdrôtové. Medzi užitočnými doplnky nájdeme brašne na notebooky, slúchadlá, mikrofón či webkameru, hudbu si môžete zosilniť z počítača pomocou reproduktorov. Pre uchovanie dát a ich bezpečnú zálohu sa využívajú USB flash disky. Čo všetko patrí medzi príslušenstvo pre počítače a ako správne vybrať?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Tašky na notebooky
Tašky na notebooky sú praktické pre prenášanie cenného prístroje a zároveň slúžia ako vhodný módny doplnok. Pri výbere dbajte predovšetkým na správny rozmer, či má taška na notebook pás cez rameno a či ponúka viac vreciek, do ktorých je možné strčiť myš či nabíjačku.
Flash USB disky
Na prenos aj zálohu dát sa dnes hojne používajú flash USB disky.
Pri výbere dbajte predovšetkým na veľkosť flashky. Pokiaľ ju chcete mať ako zálohu pre svoje dokumenty, stačí veľkosť úložiska okolo 8 GB. Kto na nej chce mať nahrané fotky či filmy, mal by voliť flashku s veľkosťou aspoň 32 GB, ideálne však 128 alebo 256 GB.

klávesnica
Klávesnice sú nutnosťou pre stolné počítače, používajú sa však aj u notebookov. Môžu byť klasické drôtové s USB konektorom, rad klávesníc však už využíva bezdrôtové pripojenie.
Kancelárske klávesnice slúži predovšetkým pre písanie na počítači, tie herné sú väčšinou podsvietené a prispôsobené pre čo najlepší zážitok z hry.

mikrofóny
Ak používate Skype či iné hovory cez PC, je mikrofón nutnosťou. Oplatí sa zaobstarať si poriadny mikrofón k počítaču, aby vám bolo dobre rozumieť. A ak chcete treba niekedy natáčať videá či rokov 's play, je kvalitný mikrofón povinností.
myši
Myši k počítaču môže prepojené USB káblom alebo bezdrôtovo. Bezdrôtové myši vám dávajú väčšiu slobodu a možnosť ovládať počítač na diaľku, musí sa v nich však meniť batérie.

Časté držanie myši spôsobuje problémy so šľachami, preto sa oplatí investovať do špeciálne upravených myší, ktoré dávajú vašej ruke uľaviť. Hráči zase ocenia hernej myši sa špeciálnymi tlačidlami a skvelým dizajnom.

Reproduktory a reprosústavy
Reproduktory slúži na zosilnenie zvuku vychádzajúceho z počítača. Hodí sa preto pre milovníkov hudby a pre sledovanie filmov. Pri výbere dbajte na spôsob prepojenia s počítačom či telefónom, na ich veľkosť a tiež výkon.
Slúchadlá
Počítačové slúchadlá sa hodí v prípade, že sa nachádzate na verejnosti a chcete si pustiť hudbu či sa pozrieť na video.
Herné slúchadlá majú aj mikrofón, aby bolo možné hovoriť so svojimi spoluhráčmi, bez vás pri tom čokoľvek vyrušovalo.

webkamery
Webkamery sa používajú na prenos obrazu pri videohovoroch. Vďaka tomu môžete organizovať konferencie na diaľku, pri ktorých sa uvidíte alebo sa vidieť s priateľmi, s ktorými práve nemôžete byť.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil