hore

riadiace jednotky

Riadiace jednotky slúžia na ovládanie inteligentných systémov. Vďaka tomu budete mať všetky ovládacie prvky prehľadne a na jednom mieste. Riadiaca jednotka vám umožňuje mať pod kontrolou všetko možné od zavlažovacích systémov po chytrou domácnosť. Existuje riadiaca jednotka pre stmievač, spínač alebo Wi-Fi. Obľúbená je aj riadiaca jednotka pre zóny, ktoré pomáhajú ovládať komponenty SmartHome ako chytré žiarovky alebo zavlažovanie. Aké všetky riadiace jednotky existujú a ako vybrať správnu?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Aké existujú riadiacej jednotky? Pomocou riadiacich jednotiek môžete ovládať celý rad zariadení. Odlišujú sa predovšetkým účelom, počtom funkcií a od toho sa odvíjajúce ceny. Aké teda existujú riadiacej jednotky? Riadiaca jednotka pre stmievač - slúži na stmievanie svietidiel aj minimálnym odberom energie. Vďaka malému rozmeru je možné ich pribaliť priamo k svetlám. Užitočnou funkciou je aj ochrana proti prehriatiu, ktorá predlžuje životnosť svetla. Riadiaca jednotka pre Wi-Fi - tento typ je pomerne častý a používa sa ako Wi-Fi adaptér. Okrem toho je možné do neho zapojiť aj káble pre pevný internet. Takéto jednotky dosť často majú aj napájací adaptér pre dobíjanie zo siete. Predávajú sa v prevedení na postavenie na stôl alebo s montážou na stenu. Riadiaca jednotka pre spínač - dokáže bezdrôtovo ovládať lokálne spínače a informovať o ich súčasnom stave. Väčšinou zvládne ovládať niekoľko na sebe nezávislých okruhov naraz. Jedným tlačidlom tak môžete zapínať a vypínať niekoľko zariadení, riadiaca jednotka kontroluje aj ich elektrickú spotrebu. Riadiaca jednotka pre zóny - slúži na ovládanie obrovského množstva jednotlivých zón. Môže ísť o všetko možné od SmartHome cez zavlažovanie po vráta od garáže. Pomocou adaptívne regulácia treba vie riadiť vykurovanie priestorov podľa vonkajšieho počasia. Zároveň sa k nim dá pripojiť cez smartphone a ovládať ich na diaľku.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil