hore

Samsung aktualizoval softvér pre Galaxy Watch, Gear Šport a Gear S3

Aktualizácia zahŕňa odvážne, jednoduché a farebné užívateľské rozhranie One UI od spoločnosti Samsung, ktoré je navrhnuté tak, aby bolo prehľadné a intuitívne, umožňovalo prirodzenú a pohodlnú navigáciu a obsahovalo menej vizuálne rušivých prvkov. Najnovšie aktualizácie, ktorá je už k dispozícii, ponúka tiež nové motívy ciferníku, lepšiu optimalizáciu využitia batérie a vylepšené funkcie pre sledovanie zdravotného stavu a udržiavanie kondície pomocou aplikácie Samsung Health.

svieži dizajn

Aktualizovaná grafika teraz obsahuje jasné a živé animácie, ktoré sa zobrazí, keď používateľ dosiahne určitý úspech, a poskytujú mu tak lepší vizuálny zážitok. V chytrých hodinkách ponúka One UI štylizované rozhranie, ktoré sa synchronizuje s rozhraním One UI v inteligentných telefónoch Galaxy a poskytuje harmonickejší farby a rozvrhnutie naprieč zariadeniami.

Aktualizácia tiež prináša efektívnejšie a vizuálnější nastavenie, ktoré užívateľom umožňuje jednoduchšie prispôsobenie a ovládanie prístroja. Aktualizované rozhranie obsahuje nové rozšírené nastavenia, vrátane povolenie / zakázanie funkcie prebudenia dotykom, nastavenie frekvencie a načasovanie aktualizácia denného spravodajstva a zapnutie / vypnutie režimu Dobrú noc v závislosti na osobných preferenciách užívateľa týkajúcich sa spánku.

Používatelia si tiež môžu z obchodu Galaxy stiahnuť širokú škálu nových motívov ciferníku, ktoré boli predtým dostupné iba pre Galaxy Watch Active, a prispôsobiť si tak zariadenie podľa svojho vkusu.

Vylepšené funkcie pre sledovanie zdravotného stavu a udržiavanie kondície

Najnovšie aktualizácie softvéru poskytuje užívateľom vylepšené možnosti každodenného sledovania zdravotného stavu a udržiavanie kondície pomocou nových funkcií aplikácie Samsung Health v prístrojoch Galaxy Watch , Gear Šport alebo Gear S3 . K novým funkciám patrí:

  • Denné aktivity: Pri prvom spustení aplikácie Samsung Health sa teraz zobrazí obrazovka denné aktivity, ktorá obsahuje prehľadný súhrn spálených kalóriách, pohybových aktivít a cvičenia.
  • Zjednodušené sledovanie tréningovej činnosti: Sledovanie cvičebné aktivity je teraz jednoduchšie a rýchlejšie, a to ako vo widgetu, tak v aplikácii Samsung Health. Užívateľ sa teda môže do cvičenia pustiť rýchlejšie. Údaje o cvičenia sú priebežne synchronizované z nositeľného zariadení do spárovaného chytrého telefónu - aktivity sú teda pre ľahkú každodennú kontrolu presne zaznamenané na oboch zariadeniach. Aktualizácia zahŕňa aj ďalšiu položku pre vonkajšie plávanie.
  • Vylepšené sledovanie zdravotného stavu a telesnej pohody: Aktualizácia umožňuje efektívnejšie meranie tepovej frekvencie vďaka funkcii upozornenie na vysoký srdcový tep, ktorá používateľa upozorní, ak jeho tepová frekvencia prekročí vopred stanovenú úroveň. Sledovanie spánku je podrobnejšie, ukazuje priemernú dobu spánku užívateľa v porovnaní s typickou dobou pre jeho vekovú skupinu, a umožňuje mu tak rýchlu analýzu a porovnanie.

Optimalizácia využitia batérie

Aktualizácia obsahuje vylepšenú optimalizáciu využitia batérie pre lepší výkon a dlhšie používanie, a to tak, že automaticky zatvára aplikácie na pozadí a mení nastavenia, ktoré môžu skracovať životnosť batérie. Používatelia si môžu tiež upraviť preferované nastavenia ohľadom úspory batérie, vrátane nastavenia jasu a časového limitu obrazovky, aby zaistili čo najdlhšiu životnosť batérie, a pritom si neznížili užívateľský KOMFI

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil