hore

Chytré Hodinky Samsung

Chytré hodinky Samsung vám pomáhajú udržiavať na uzde prácu i životosprávu. Možno ich prepojiť s mobilom, ale používať aj ako samostatné zariadenie. Samsung wearables dokážu merať váš tep, spánok, alebo nadmorskú výšku. Chytré hodinky Samsung sú navyše ideálnou kombináciou prístroja do mesta aj na šport. Smartwatch Samsung vyrába celý rad modelov, medzi najznámejšie patria Watch alebo Watch Active. Samsung wearables sú tiež veľmi odolné, mnohé z nich vydrží do desiatok metrov pod vodou. Ako vybrať tie správne hodinky Samsung?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Modely Samsung WearablesSamsung samozrejme vyrába celý rad inteligentných hodiniek. Tu je niekoľko najzaujímavejších sérií výroby.Samsung Galaxy Watch - sú známe veľkým výberom ponúkaných aplikácií. Samsung Watch je možné prepojiť s chytrou domácností a ovládať ju. Zároveň nesklamú ani športovcov, nechýba krokomer a rozpoznávanie desiatok rôznych cvikov. Sú tiež vodeodolné, vydrží tlak 5 ATM, čo pre plavcov v pohode stačí.Samsung Galaxy Watch3 - ide o zaujímavý model s koženým remienkom, ktorý z nich robí dobrý módny doplnok. Má tiež veľký výber ciferníkov, zaujímavou funkciou je detekcia pádu. Samozrejme nemôže chýbať monitoring spánku alebo GPS. Novinkou naopak je vylepšený oxyometr, ktorý vám pomôže s optimálnym dýcháním.Samsung Galaxy Watch Active - ako už názov napovedá, sú určené hlavne na meranie telesnej aktivity. Tešiť sa tak môžete na snímanie srdcového tepu pomocou 8 fotodiód, EKG či barometer. Sú tiež vybavené možnosťou Wi-Fi pripojenie, s ktorou sa môžete pozrieť na správy alebo predpoveď počasia. Zaujímavý je tiež nezvyčajný dizajn s vystúpeným kruhovým displejom, k dostaniu sú napríklad aj v ružovej barvě.Samsung Galaxy Watch Active 2 - je vylepšený model, ktorý ponúka tvrdené sklíčko (IP68) a vodotesnosť do hĺbky až 50 metrov pod vodou. Vybavenie ako akcelerometer slúži k rozoznanie druhu pohybu, hodinky sú tak použiteľné pri behu aj jazde na bicykli. Hodinky sa dobíjajú bezdrôtovo, stačí ich na nabíjacej plochu položiť.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil