hore

Samsung Galaxy Fold je pripravený na septembrové uvedenie na trh

Spoločnosť Samsung sa neustále zameriava na implementáciu novej generácie mobilných inovácií: nových produktov a technológií, ktoré posúvajú celé odvetvie vpred a umožňujú užívateľom robiť to, čo doteraz nemohli. Na začiatku tohto roka oznámila, že na trh uvedie Galaxy Fold - prvý skladací telefón spoločnosti Samsung, ktorý bude znamenať začiatok úplne novej kategórie mobilných prístrojov. Od tej doby u Galaxy Fold vykonala určité zlepšenia, aby zákazníkom zabezpečila čo možno najlepší zážitok.

Spoločnosť Samsung venovala dostatok času komplexnému posúdenie dizajnu výrobku, realizovala nevyhnutné vylepšenia a vykonala dôkladné testy na overenie vykonaných zmien. Ide o nasledujúce vylepšenia dizajnu a konštrukcie:

  • Horná ochranná vrstva displeja Infinity Flex bola pretiahnutá až za rámik, takže je zrejmé, že je neoddeliteľnou súčasťou konštrukcie displeja a nie je určená na sňatie.
  • Galaxy Fold obsahuje ďalšie vylepšenia, ktorá lepšie chráni prístroj pred vonkajšími časticami a zároveň zachovávajú jeho osobité skladacie prevedenie:
    • Horná a spodná časť pántu bola spevnená novo pridanými ochrannými krytmi.
    • Pre zvýšenie ochrany displeja Infinity Flex boli pod displej pridané ďalšie kovové vrstvy.
    • > Priestor medzi pántom a telom telefónu Galaxy Fold sa zmenšil.

Okrem týchto vylepšení pracuje Samsung taktiež neustále na zdokonalenie celkového užívateľského prostredia Galaxy Fold vrátane optimalizácie ďalších aplikácií a služieb určených pre jedinečné používateľské prostredie určené pre skladacie telefón. Samsung v súčasnosti vykonáva testy finálneho produktu, aby na vybraných trhoch mohol Galaxy Fold spotrebiteľom ponúknuť od septembra. Ďalšie informácie o dostupnosti produkte budú poskytnuté neskôr s blížiacim sa dátumom uvedenia na trh.

Galaxy Fold úplne mení koncept inteligentného telefónu a spôsob, akým ho používame na komunikáciu a interakciu v každodennom živote. Vďaka svojmu precíznemu spracovaniu, štíhlemu dizajnu a luxusným použitým materiálom umožňuje telefón Galaxy Fold užívateľom úplne sa ponoriť do všetkého, čo práve potrebujú urobiť, bez ohľadu na to, kde práve sú, pričom všetko majú k dispozícii na dlani ruky. K najdôležitejším funkciám je možné pristupovať cez vonkajší displej a držať pri tom telefón pohodlne v jednej ruke, alebo možno telefón roztvoriť a používať viac aplikácií naraz. S telefónom Galaxy Fold si môžete teraz v priebehu videohovoru napríklad zároveň prehliadať grafy a vyhľadávať ďalšie informácie.

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil