hore

Selfie tyče

Selfie fotografie sú trendom dnešnej doby, ich obstarávania však nie je jednoduché. S tým vám môže pomôcť selfie tyč, na ktorej koniec upevníte telefón a bude tak slúžiť ako predĺženie vašej paže. Tým vám pomôže nájsť správny uhol, aby výsledná fotografia vyzerala čo najlepšie. Selfie tyče sa vyberajú podľa nastaviteľné dĺžky, rozpätie držiakov alebo konštrukcie. Niektoré selfie tyče sa dajú ovládať na diaľku cez Bluetooth, je však nutné ju občas dobiť. Ale akým parametrom pri výbere venovať pozornosť?

Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Dostupnosť na predajniach

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Maximálna a minimálna dĺžka
Dĺžka zložené tyče sa väčšinou pohybujú okolo 30 cm, dajú sa však nájsť aj skladnejšie a ľahšia verzia. Ich kompaktnosť sa však odrazí na maximálnej dĺžke po vysunutí, ktorá sa zvyčajne pohybuje od 60 do 120 cm, u spomínaných menších verzií to môže byť aj menej.
Rozpätie držiaku selfie tyče
V čeľustiach držiaku sú zabudované pružiny, ktoré mu umožňujú uchytiť telefóny rôznych veľkostí. Napriek tomu je dobré sa uistiť, že šírka vášho telefónu nepresahuje maximálnu rozpätie. Ak hľadáte selfie tyč pre kameru, je dobré si u rozpätie nechať menšie rezervu a pre uchytenie použiť i statívový skrutku.
konštrukcia
Pre časté používanie sa oplatí investovať do kovovej konštrukcie, ktorá je síce o niečo ťažšie, zato oveľa viac vydrží. Naopak pre príležitostné fotenie postačí plast. Dobré je tiež venovať pozornosť rukoväte. Pogumovanie zabráni vykĺznutiu tyče z ruky a penový obal zas spríjemní držanie.
Ďalšie funkcie selfie tyče
Trojnožka - Niektoré tyče disponujú aj trojnožkou, vďaka ktorej sa dajú používať ako jednoduchý statív, ktorý sa hodí napríklad na fotenie zátišie či natáčanie videí.
Rozsah uhla natočenia - Tento rozsah udáva, ako moc môžete s držiakom otáčať do strán. Týmto spôsobom môžete ľahko fotiť aj z neobvyklých uhlov.
Ovládanie - Najjednoduchšie typy žiadne ovládanie nemajú a musíte si tak vystačiť s časovačom fotografie a manuálnym spúšťaním videa. Môžete však nájsť aj selfie tyče sa spúšťa priamo na rukoväti. V tomto prípade sa telefón musí spojiť s tyčou buď káblom cez slúchadlový 3,5 mm port, alebo pomocou Bluetooth. To výrazne uľahčí fotení. Pri variante s Bluetooth je nutné niektoré tyč raz za čas dobiť, iné v sebe majú 5V batériu
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil