hore

SmartHealth

Zdravie máme len jedno. Starať sa o neho vyžaduje za deň nemálo času. Preto si poďte zjednodušiť starostlivosť vďaka SmartHealth. Veci ako inteligentný váha, tlakomer alebo antibakteriálne obrúsky na mobil (v dnešnej dobe sa obzvlášť hodí) vám pomôžu s udržiavaním zdravia. Inteligentné váha vám ľahko postráži vašu hodnotu BMI, množstvo tuku, svalov alebo vody v tele. Ďalší z kategórie SmartHealth napríklad aj elektrické zubné kefky alebo monitory spánku. Ako sa vyznať v kategórii SmartHealth?

Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

inteligentné váha S našou telesnou váhou sa spája celý rad zdravotných faktorov. Chcete schudnúť alebo naopak nabrať trochu svalovej hmoty? S tým vám najlepšie pomôže múdra váha. Základným zmyslom inteligentný váhy je samozrejme ukazovať hmotnosť, väčšinou s presnosťou na desatiny kilogramu. Okrem toho však múdra váha ukazuje aj množstvo tuku, vody v tele, svalovej hmoty alebo váhu vašich kostí. Uvidíte tiež z koľkých percent je vaše telo týmito látkami tvorené. Inteligentné váhy majú možnosť nastaviť na nich niekoľko profilov, kde u každého je uvedený vek a telesná výška. Vďaka tomu sú potom schopné vygenerovať aj analýzu bazálneho metabolizmu alebo hodnotu BMI. šikovný tlakomer Oproti normálnemu tlakomeru sa líšia v tom, že je ho možné pomocou Bluetooth alebo Wi-Fi prepojiť s vaším smartphonom alebo tabletom. Na nich potom uvidíte priebežný prehľad o vašom zdravotnom stave v rámci týždňov a mesiacov. Šikovný meric tlaku vám tak môže porovnať zlepšenie zdravotného stavu, ak ste začali nedávno cvičiť. Antibakteriálne obrúsky na chytrý telefón Displej mobilného telefónu patrí k miestam, kde sa nachádza veľké množstvo baktérií. Ak teda chcete báť o svoje zdravie, kúpte si SmartHealth antibakteriálne servítky. Keď s nimi raz za deň mobil utrite, zbavíte sa viac ako 90% baktérií. Do kategórie Smarthealth sa tiež môžu radiť chytré zubné kefky alebo chytré monitory spánku.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil