hore

Tablety Česká a slovenská distribúcia: Áno

Tablety sú prístroje na pomedzí mobilných telefónov a notebookov. skladnejší než prenosný počítač, zároveň však disponujú veľkým displejom. Tablety sa dajú využiť ako k prostému surfovanie po internete, tak k hraniu hier či kreatívnej tvorbe v rozličných aplikáciách. Tablet sa tiež často využíva na prácu, dajú sa na ňom dobre nahrávať a strihať videá alebo upravovať fotografie napríklad vo Photoshope. Vyberajú sa podľa pamäte RAM, internej pamäte, OS, funkciou ... Ako teda nájsť ten správny tablet?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

    Od:

    Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Česká a slovenská distribúcia:

zrušiť všetky filtre

Podľa čoho vybrať tablet? Kapacita interného úložiska - určuje, koľko dát môžete mať vo svojom tablete. Kapacita sa udáva vrátane nainštalovaného OS (zaberá okolo 2-2,5 GB). Najlacnejšie tablety majú pamäť väčšinou 8 alebo 16 GB, čo stačí na základné aplikácie a trochu hudby. Pokiaľ chcete mať v tablete aj filmy alebo fotografie, vyberte úložisko o veľkosti minimálne 64 GB. Pre najnáročnejších užívateľov sú potom tablety s pamäťou 256 GB. Veľkosť displeja - pre bežné užívanie pre zábavu postačí veľkosť okolo 8 ", lepšie štandard sa pohybuje okolo 9-10". Pokiaľ chcete na prístroji sledovať filmy alebo ide o váš pracovný tablet, vyberte veľkosť displeja nad 10 ". Takto veľké displeje sa oplatí chrániť ochrannou fóliou či tvrdeným sklom. Operačný systém - rovnako ako medzi telefónmi i tu ide predovšetkým o súboj medzi Androidom a iOS. Android ponúka milióny aplikácií, je kompatibilný s väčším množstvom zariadení a podporuje pamäťové karty. Pamäť RAM - rýchlosť procesora a teda plynulosť fungovania tabletu sa vyjadruje v pamäti RAM. Keďže operačná pamäť prepája softvér s hardvérom, mala by pri väčšej uhlopriečke byť aj vyššia pamäť RAM. Do 2GB ide o bežný tablet, na ktorom sa dá v pohode čítať, prezerať fotky a surfovať. Kto sa rád pozerá na videá, mal by si vybrať tablet s aspoň 3 GB. Tablet so 4 a viac GB potom zvládne aj náročné hry a spustenie mnohých aplikácií naraz. Výrobca - tablety vyrába celý rad preslávených elektronických firiem. Medzi najznámejšie patrí Apple, Acer, Asus, Huawei, Lenovo alebo Samsung. Ďalšie dôležité kritériá pre tablety Pripojenie - 3G či 4G LTE modem ponúka možnosť pripojenia k internetu aj mimo siete Wi-Fi. Odomykanie - tablety môžu mať možnosť odomykanie podľa odtlačku prsta či snímaním tváre. Bluetooth a NFC - možnosť bezdrôtového spárovanie tabletu s inými prístrojmi. Kapacita batérie - veľká výdrž batérie je dôležitá pre intenzívne používanie či používanie mimo domova. Kapacita batérie tabletu začína na 4 500 mAh, u nejvýdržnějších presahuje 7 000 mAh.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil