hore

Huawei Mate 40 Pre 8GB / 256GB Mystic Silver

Huawei Mate 40 Pre 8GB / 256GB Mystic Silver

Telefón pochádza z oficiálnej CZ a SK distribúcia

1 389.34 € 1 266.74 € 1 056 € bez DPH

Fíííha, novinka je dočasne vypredaná.

Dajte mi vedieť, až bude tovar dispozícii

13

Skúsení špecialisti
máme viac ako 13 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Príslušenstvo k Huawei Mate 40 Pre 8GB / 256GB Mystic Silver (73)

Púzdra a obaly (1)

Tvrdená skla (1)

Nabijačky (9)

Káble (5)

Držiaky do auta (7)

Powerbanky (10)

Handsfree (5)

Slúchadlá (8)

Reproduktory (7)

Selfie tyče (5)

Chytré náramky (8)

Dárkové poukazy (3)

Ostatní (4)

Popis produktu

Špičková čipová sada Kirin 9000 5G mení tvoj zážitok z rýchlosti. Trojitý fotoaparát s vylepšenými schopnosťami umelej inteligencie prináša revolúciu do spôsobu fotografovania a videotvorby. Prijmite silu obrázkov a videí a nechajte ich hovoriť za vás.

Huawei Mate 40 Pre 8GB / 256GB Mystic Silver

Huawei Mate 40 Pre

 • Výkonný 5nm Kirin 9000 5G SC
 • Leica Ultra Vision Cine fotoaparát
 • Ultra Vision selfie fotoaparát
 • 66W Káblové a 50W bezdrôtové HUAWEI supercharge nabíjania
 • Nové chytré ovládanie gestami
 • Čítačka odtlačkov prstov v displeji a 3D odomknutie tvárou

Brilantnosť v tvojich rukách

88 ° Horizon displej ponúka pozoruhodné ponorenie do obrazovky vďaka obrazu bez okrajov. Akoby sa rozlieval po povrchu a zvýrazňoval farby, ikony a text. Zaoblené rohy pomáhajú udržiavať telefón neporušený a pohodlný na dotyk.

Všetko ide hladko

S obnovovaciu 90 a samplovacej frekvenciou 240 Hz reaguje obrazovka na každý tvoj rozmar a synchronizuje sa s každým príkazom.


Ži slobodne a nechaj ťažkosti odplávať

Nie je potrebné sa ďalej starať o striekajúcej vodu alebo náhly dážď. HUAWEI Mate 40 Pro s krytím IP68 je skvele odolný proti dažďu, vode i prachu.

Virtuálne alebo dotykom, je to len na tebe

Teraz môžeš upravovať hlasitosť dvoma odlišnými spôsobmi - virtuálnymi kontrolkami pozdĺž okrajov telefónu či tradičnými klávesmi hlasitosti.

Komfortné osvetlenie a príjemný displej

Displej upravuje úroveň jasu s pozoruhodnou presnosťou. Čaká ťa pohodlné čítanie v rôznych svetelných podmienkach.

Uveriteľné farby vykreslené v každom odtieni

Vďaka inteligentnej kalibráciu displeja zobrazí tvoj obľúbený obsah v plnej kráse.
Huawei Mate 40 Pre 8GB / 256GB Mystic Silver

Čím menšie, tým mocnejšie

Kompaktný 5nm Kirin 9000 5G SoC, ktorý má viac ako 15 miliárd tranzistorov, je majster v efektivite a multitaskingu - je schopný spracovávať obrovské množstvo dát a zároveň ľahko reagovať na podnety AI. Jednoducho sa hoď do pohody a nechaj ho pracovať.
 • CPU: S taktom veľkého jadra 3.13 GHz a trojúrovňovú architektúrou je osemjadrový procesor prispôsobený pre výrazne lepší výkon a účinnosť.
 • GPU: 24jádrový procesor Mali-G78 ponúka kompletne detailné spracovanie obrazu, takže si môžeš vychutnať vpravde pohlcujúci herný zážitok.
 • NPU: Vylepšený procesor umelej inteligencie (NPU), ktorý sa skladá z dvoch veľkých jadier a malého jadra, posúva spracovanie AI do nových výšin a aplikuje ho na širokú škálu funkcií, vrátane funkcií fotoaparátu, ovládanie gest a rozpoznávanie objektov s podporou AI.

Vidieť, počuť, dotýkať sa. Nečakaný zážitok.

24jádrový procesor Mali-G78 ponúka pôsobivé možnosti spracovania obrazu pre zvýšený herný zážitok. Navyše modul Motion Predict Engine optimalizuje spotrebu energie tak, aby vydržala dlhšie. Plynulá obnovovacej frekvencie obrazovky 90Hz a 240 rýchlosť samplovanie dotykového ovládania interagujú sa 3D zvukom z duálnych reproduktorov a simulovanými vibráciami z lineárneho motora - to všetko preto, aby si do každej akcie mohol ponoriť myseľ, telo i dušu.

Vďaka intuitívnemu snímaču gest a vylepšené NPU môžeš odomknúť svet nevídaných možností prostredníctvom bezdotykových interakcií, k čomu ti dopomôže umelá inteligencia. Urob gesto a kúp si rýchly snímku obrazovky alebo choď rukou blízko obrazovky, aby si prijal hovory, prípadne ovládaj prehrávanie zvuku. Ak chceš zastaviť zvonenie telefónu, stačí sa na neho pozrieť a hlasitosť sa automaticky zníži. Odomkni viac možností pomocou jednoduchých bezdotykových interakcií.

Rýchlosť, ktorá ťa vezme za hranicu vnímania

 • 5G Super Uplink: Keď niečo nahráš, odošleš alebo nasdílíš prostredníctvom siete 5G, budeš prekvapený, ako rýchle to bude.6
 • Wi-Fi 6+: HUAWEI Mate 40 Pre bezproblémovo spolupracuje s našimi routery podporovanými Wi-Fi 6+ a zaisťuje širšie pokrytie signálom, silnejší prenikanie signálu a stabilnejšie pripojenie.

Urob z každej chvíľky veľký príbeh

 • Ultra Vision fotoaparát: 50 MP, f / 1.9 clona, 1 / 1.28 palcový senzor, RYYB poľa farebných filtrov, Octu PD automatické zaostrenie

Odzbrojujúci jasnosť, nech je noc alebo deň.

 • Ultraširoký Cine fotoaparát: 20 MP, f / 1.8 clona

Zachovaj nádherné momenty s jasne rezanými líniami a hranami. Zaznamenajte svoj život vo filmovom štýle.

 • Laserový snímač: Presné a rýchle zaostrenie
 • Teleobjektív: 12 MP, 5x optický zoom8, 10x hybridný zoom9, 50x digitálny toom, OIS. Skryté detaily budú odhalené.

Každá snímka razom ožije

Natáčajte zábery ako vystrihnuté z filmu vďaka režimu XD Fusion HDR Video, ktorý vykreslí každý snímok s verne optimalizovanými detailmi, farbami, kontrastom a jasom prostredníctvom vlastného multi-expozičného zobrazovania. Kvalita videa je výrazne zvýšená a to aj za zhoršených svetelných podmienok či s malým až žiadnym preexponovaním celého obrazu. Tváre ľudí budú taktiež prekvapivo dobre osvetlené.

Zachyť svoj život plný akcií

Preži každé dobrodružstvo, bez toho aby ti ktokoľvek hádzal polená pod nohy. Inovatívne funkcie Stacionárne zamierenie ti pomôže nahrávať pozoruhodne stabilná videá, a to aj pri behu alebo lyžovanie.

Zostaň v centre pozornosti

Pomocou funkcie Sledovanie objektu môžeš mať svoj cieľ neustále v strehu, či už sa jedná o batoľa alebo dospelého, ktorí spolu súťažia napríklad na ihrisku alebo pretekajú na diaľku.

Jasnosť do najmenších detailov

Udržuj život svieži a autentický zachytením prehliadaných detailov. Kedykoľvek - vo dne aj v noci!

Celý svet vo svojej kráse

Odzoomuj, aby sa na fotku vošlo viac. Samozrejmosťou je fenomenálny korekcia širokouhlého skreslenia.

Každá dobrá vec má svoj začiatok

Inteligentné Ultra Vision Selfie integruje vylepšený širokouhlý predný fotoaparát a snímač gest. Teraz môžeš robiť selfie z rôznych uhlov pohľadu a natáčať zábavné velfies so širokou škálou obohacujúcich funkcií videa alebo vykonávať bezdotyková gestá, ktoré uľahčujú inteligentné interakcie.

Každý si zaslúži lepšie selfie

Predný fotoaparát 13 MP prevádza tvoje selfies do ohromujúcich obrázkov, ktoré zrkadlia všetko - nielen teba, ale priateľov a blízkych - na ohromujúcim pozadí. Adaptívne selfie režim podporuje tri typy širokouhlého snímania. Keď zistí, že fotíš skupinku, automaticky sa aktivuje vhodný širokouhlý režim.

Daj svojmu Vlog nový zmysel

Predný fotoaparát teraz podporuje pútavé funkcie, ako je 4K video, ultra širokouhlé nahrávanie, predné a zadné duálny pohľad a spomalené selfie. Naplň svoj vlog množstvom zábavy!

Čo takto spomaliť?

S až 240 FPS 1080P Slow-Motion velfie môžeš svoje krásne okamihy pre väčšiu pozornosť ľahko spomaliť.
Huawei Mate 40 Pre 8GB / 256GB Mystic Silver

Choď do toho, kryjeme tí chrbát.

S 4400 mAh veľkokapacitné batérií, modernizovaným 66 W HUAWEI supercharge a 50 W bezdrôtovým HUAWEI supercharge je rýchle vybíjanie minulosťou. Urob si voľnú chvíľku na nabitie a veľmi skoro pokračuj v tom, čo máš rozrobenej.

EMUI 11 - rýchlejší, než kedykoľvek predtým

Vďaka technológii Deterministic Latency Engine optimalizujúce rýchlosť chodu systému a novému dizajnu animácie na základe užívateľských návykov a preferencií zažijete EMUI 11 rýchlejší, než bola akákoľvek jeho predchádzajúca verzia.

Viac okien viac zvládne

Vylepšená funkcia Spolupráca na viacerých obrazovkách teraz podporuje simultánny zobrazenie viacerých aplikácií z telefónu v počítači. Či už je to online nakupovanie pomocou viacerých platforiem alebo sledovanie videa pri komentovaní v inej chatovacej skupine, všetko môžeš mať na jednej obrazovke.

Plávajúce okno: Maj aplikácie na dosah

Nové okno s nastaviteľnou veľkosťou umožňuje okamžite odpovedať na správu, vytvoriť poznámku alebo hľadať obrázky bez prerušenia aktuálneho úlohy. Je prístupné z doku aplikácií a môže sa zmenšiť do nenápadné bubliny, takže môžeš prechádzať z aplikácie do aplikácie s novo nájdenú ľahkosťou.

Skenujte, vyber a zdieľaj

Funkcia Poznámkový blok je schopná extrahovať texty z obrázkov a previesť ich do textových súborov pre jednoduchú synchronizáciu a zdieľanie.

Huawei Mate 40 Pre 8GB / 256GB Mystic Silver

Telefón používa používateľské rozhranie EMUI a mobilné služby Huawei (Huawei Mobile Services). V telefóne nájdete obchod s aplikáciami HUAWEI AppGallery, ktorého obsah sa neustále rozširuje. Služby a aplikácie Google nie sú integrované a teda niektoré populárne aplikácie tretích strán nie je možné stiahnuť.

Obsah balenia

 • Telefon
 • Dobíjecí adaptér
 • Type-C kabel
 • Type-C Headset
 • Stručná příručka
 • Jehla pro otevření SIM karty
 • manuál

Diskusia k produktu (0)

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

Položiť dotaz

Hodnotenie (0)

Zatiaľ nehodnotené

  Hodnotiť môžu len zákazníci, ktorí tovar zakúpili. Ak ste tovar zakúpili a chcete ho hodnotiť, prihláste sa do svojho účtu a v detaile účtu nájdete tovar dostupné pre hodnotenie. Prihlásiť sa

  Operačný systém

  Operačný systémAndroid

  Foto a video

  Počet objektívov zadného fotoaparátu3
  Rozlíšenie fotoaparátu50Mpx
  Svetelnosť hlavného fotoaparátuf/1.9
  Počet objektívov selfie fotoaparátu1
  Rozlíšenie selfie fotoaparátu13Mpx
  Svetelnosť selfie fotoaparátuf/2.4
  Optický zoomÁno
  Blesk (prisvetľovacia dióda)Áno
  Rozlíšenie videa4K

  Procesor

  Počet jadier8x
  Rýchlosť procesora3130MHz

  Displej

  Uhlopriečka displeja6.8"
  Rozlíšenie displeja2772x1344px

  Použitie a konstrukce

  Použitie telefónuDotykové mobily
  Použitie telefónuDual SIM telefóny
  Použitie telefónuOdolné mobily
  Použitie telefónuMobily s 4G LTE
  Použitie telefónuMobily s 5G
  Konštrukcia telefónuDotykový

  Úložisko

  Pamäť RAM8GB
  Vnútorné úložisko256GB
  Podpora pamäťových karietNano Memory

  Pripojenie

  WIFI (WLAN)Áno
  BluetoothÁno
  GPS modulÁno
  MP3 prehrávačÁno
  Rádio FMNie
  MMSÁno
  NFCÁno
  Internet v mobile5G

  Batérie a váha

  Rozmery162.9x75.5x9.1mm
  Hmotnosť212g
  Kapacita batérie4400mAh
  RýchlonabíjanieÁno
  Bezdrôtové nabíjanieÁno

  Záruka

  Česká a slovenská distribúciaÁno
  Záruka24 mesiacov priamo od výrobcu

  Ostatné

  Dátový / napájací konektorUSB-C
  Slúchadlový konektorUSB-C
  Typ SIM karty2x nano
  Čítačka odtlačkov prstovÁno
  Rozpoznanie tváreÁno
  SOS tlačidloNie

  Odolnost

  Odolnosť proti páduNie
  Odolnosť proti prachuÁno
  Odolnosť proti vodeÁno
  Certifikace odolnostiIP68

  Na otázky odpovedá náš tím fajnšmekrov

  13

  Skúsení špecialisti
  máme viac ako 13 rokov skúseností

  Autorizovaný predajca
  predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

  Fakt rýchle dodanie
  tovar skladom posielame do 24 hodín

  10

  F-Mobil predajní
  príďte sa poradiť

  Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil