hore

Vysielačky Motorola

Motorola je synonymom pre inovácie. S 91-ročnou históriou boli priekopníkmi v zásadných zmenách. Prvý mobilný telefón, prvá rozhlasová stanica a toľko ďalších technológií, ktoré sú teraz samozřejmostí.
Dnes nepretržite pracuje na tom, aby každému ponúkli to najmodernejšie, nejfunkčnější a najatraktívnejšie - priamo do vašich rúk. Motorola prispôsobuje špičkovú technológiu, bez toho aby sa vzdali štýlu a tak ponúkli najlepší zážitok.

Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Zde najdete smartphony všech řad společností Motorola.
Hľadáte ideálny mobilný telefón pre svoj každodenný život? Ste na správnom mieste! U Motoroly nájdete najširšiu škálu smartphonov s rôznymi funkciami a špecifikáciami - vďaka čomu získate oveľa asertívnejší voľbu, ktorá vyhovuje vašim potřebám.
Rozdíl medzi radmi spočíva v inovatívnych technológiách, vo výdrži batérie, v dizajne a v rozlíšení fotoaparátov. Prejdite do kategórie smartphonov a vyskúšajte ich.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil