hore

Držiaky a stojánky na tablety

Držiaky na tablety do auta sú veľkým pomocníkom pri riadení. Tablet vám vďaka držiaku do auta môže slúžiť ako navigácia alebo na ňom môžu spolucestujúci sledovať filmy. Držiaky do auta sa môžu uchytávať niekoľko rôznymi spôsobmi. Môže ísť o mechanické uchytenie napríklad do ventilácie, pomocou prísavky na palubnú dosku alebo sklo či magneticky. Držiaky na tablety do auta sa tiež dajú pripevniť na zadnú stranu hlavové opierky, aby mohli spolucestujúci sledovať film. Ako vybrať ten správny držiak na tablet?

Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Uchytenie držiaku do auta
Držiak na tablet do auta sa dá prichytiť hneď niekoľkými spôsobmi.
Mechanické uchytenie - tento spôsob sa hodí k zachyteniu tabletu na palubnú dosku alebo ventiláciu. Veľmi jednoducho sa dávať späť aj dáva dole, navyše drží veľmi spoľahlivo.
Prísavka - niektoré držiaky majú miesto uchytenie silnú prísavku. Vďaka tomu je možné držiak umiestniť na predné sklo alebo inú rovnú, priľnavú plochu.
Magnet - existuje aj magnetické uchytenie tabletu. V takom prípade stačí vybrať vhodnú plochu a držiak na nej umiestniť, tabliet na nej bude držať sám.
Obľúbenou možnosťou je aj uchytenie zozadu hlavové opierky u vodiča. Spolujazdci tak môžu spoločne sledovať film, bez toho, aby vodič bol rušený.

Rozpätie držiaku na tablet
Držiaky na tablety do auta sú nastaviteľné podľa veľkosti tabletu. Ich rozpätie sa počíta podľa dĺžky uhlopriečky displeja. Držiak tak môže uchytiť tablety s veľkosťou 7 "-10". Druhou možnosťou je držiak špeciálne prispôsobený na konkrétny model tabletu. Do neho prístroj pasuje úplne presne a nemusí sa nijako přenastavovat.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil