hore

Baterie do tabletu

Batérie sú pre tablety životne dôležité, bez nich by telefóny nemohli fungovať, pretože dodávajú energiu, ktorú Váš mobil potrebuje. Životnosť tabletov je obmedzená, ale môžete ju ľahko predĺžiť, keď si včas zaobstaráte batériu novú. Batérie do tabletu je vhodná vtedy, keď už Vám stará batéria nevydrží nabitá ani jeden deň alebo je zdeformovaná či nafúknutá. Batérie do tabletov môžu tiež podporovať bezdrôtové nabíjanie, ktoré je stále viac v móde. Ako vyberať tie najlepšie batérie do tabletu?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Originálne vs. alternatívne
Pri kupovaní novej batérie je treba myslieť na to, či si daný prístroj chcete ešte niekoľko rokov ponechať alebo ho čoskoro vymeníte za iný.
Originálne batérie - sa vyrábajú pre konkrétny model daného tabletu. Môžu však fungovať aj do ďalších zariadení danej vývojovej rady. Výhodou je úplná kompatibilita so zariadením. Náhradné originálne batérie vyrábajú všetky veľké značky ako Asus, Huawei alebo Samsung.
Alternatívne batérie - sú univerzálne a ak sedí veľkostne, mali by vo vašom tablete fungovať. Môžu mať väčšiu kapacitu ako originálne batérie, nevýhodou však môžu byť problémy s nabíjaním. Sú tiež o niečo lacnejšie ako originálne batérie.

Podľa akých parametrov vyberať?
Kapacita - hlavným faktorom pri výbere batérie do tabletu je jej kapacita, ktorá sa udáva v mAh. Menej výkonným tabletom stačí kapacita okolo 5 000 mAh, ak potrebujete výdržnější, hľadajte batériu s kapacitou nad 7 000 mAh.
Bezdrôtové nabíjanie - niektoré tablety majú batérie s podporou bezdrôtového nabíjania. V takom prípade je stačí položiť na nabíjaciu plochu a tabliet sa veľmi rýchlo dobíja. Ak teda kupujete novú batériu do takého tabletu, kúpte ju tiež s podporou bezdrôtového nabíjania.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil