hore

Brašny a batohy pre notebooky

Ak sa potrebujete často presúvať s notebookom, ťažkosti vám ušetrí brašna na notebooky. Chráni ho pred poškodením, ľahšie sa v nej prenáša. Do tašky na notebook navyše môžete dať aj ďalšie veci ako zápisník, pero alebo knihu. Puzdro na notebooky sa tiež líšia podľa materiálu, ktorý dokáže zariadenie dobre ochrániť. Pri správnom výbere ide aj o dobrý módny doplnok, môžete si zaobstarať puzdro s ušami, cez rameno alebo špeciálne batoh. Podľa akých parametrov by ste mali vyberať tašky na notebooky?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Dostupnosť na predajniach

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Rozmery tašky na notebook Veľkosť púzdra na notebooky je určená podľa dĺžky uhlopriečky monitora notebooku. Tá sa bežne udáva v palcoch. Problém je, že každá značka má inak rozmerné okraje vzhľadom k uhlopriečke. Lepšie je teda zaobstarať väčšie tašku, aby sa vám do nej notebook určite vošiel. Počet priehradiek brašne Väčšina tašiek na notebooky má niekoľko vreciek s rozdielnou veľkosťou. Do jednej teda možno dať notebook a do druhej treba tabliet, nabíjačku a dôležité dokumenty. Vrecko s notebookom sa dá najčastejšie zaistiť suchým zipsom, zvonku býva ešte ďalšie vrecko so štandardným zipsom. Vždy je totiž lepšie mať ostatné príslušenstvo oddelené, aby sa vám vaše zariadenie nepoškriabalo. U lepších brašní je vnútro polstrovaný. Materiál tašky na notebooky Najčastejším výrobným materiál je nylon, prípadne polyester. Pomerne často sa používa aj neoprén. Ak hľadáte naozaj reprezentatívny brašňu, kúpte si síce drahší ale luxusne vyzerajúce kožené puzdro na notebooky. Ako môžete tašku držať? Tašky na notebooky sa najčastejšie vyrábajú s dvoma ušami, za ktoré sa nosia ako taška. Zo strany sú však väčšinou oka, vďaka ktorým môžete notebook nosiť pohodlne našikmo cez rameno. Vyrábajú sa však aj rovno ako plátené tašky. Obľúbené sú tiež špeciálne batohy s vreckom na notebooky, ktoré sa nosia najpohodlnejšie na chrbte.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil