hore

Doprava zadarmo Balíkovňa

Spoločne s Balíkovňou od Českej pošty sme si pre vás pripravili fantastickú akciu od 14.2. do 20.2.2022 , kedy si môžete objednať všetok tovar s dopravou zadarmo a nezaplatíte ani korunu .

Nestihli ste si kúpiť na váš mobil , tvrdené sklo , náhradný kábel a nabíjačku , alebo ochranné puzdro ktoré stojí pár korún a nechcete zbytočne utrácať za dopravu? Teraz je tá správna chvíľa si urobiť objednávku!

Spoľahlivosť Balíkovne je teraz prioritou a preto ste informovaní od podania zásielky až po vyzdvihnutie, kedy dostanete avízo na váš e-mail aj SMS . Akonáhle bude uložený balík s tovarom na výdajnom mieste Balíkovne, ktorý ste si zvolili dostanete e-mail aj SMS. V ten moment si môžete ísť fofrem balík vyzdvihnúť! Až si budete tovar vyzdvihovať pripravte si kód ktorý ste obdržali (SMS, e-mail) a meno adresáta.

Ak ste si objednali tovar na odberné miesto Balíkovne a to priamo na pobočku Slovenskej pošty , vyvolávacím systémom (poradníkom) si zvoľte Zrýchlený výdaj balíkov . Pokiaľ je pobočka ČP vybavená novým systémom načítate z mobilného telefónu čiarový kód, ktorý obdržíte v avíze.

Nestíhate? Balík za vás môže vyzdvihnúť ktokoľvek , len mu odovzdáte kód ktorý ste v avíze obdržali a zásielku vyzdvihne za vás tzv. tretia osoba.

Tak fofrem objednávajte čokoľvek z našej ponuky na www.f-mobil.sk a využite dopravu zadarmo od Balíkovne (služba Slovenskej pošty).

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil