hore

Držiaky na mobil Upevnenie: Na riadidlá

Držiaky na riadidlá sa používajú pre pripevnenie telefónu na bicykel alebo motocykel. Slúži predovšetkým ako navigácia, dajú sa však v prípade bicykla využiť napríklad aj ako tachometer. Držiaky na riadidlá by mali mobil účinné ochrániť pred dažďom či prachom, inak by sa mobilný telefón rýchlo poškodil. Držiaky sa líšia aj veľkosťou alebo spôsobom upevnenie na riadidlá. Držiaky na riadidlá môžu byť použité aj do auta alebo do domácnosti. Podľa čoho sa vyberá ten správny držiak na riadidlá?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Na čo sa držiaky na riadidlá používajú?
Držiaky na motorku - je v podstate jediná možnosť, ako mať na motocykli kvalitnú navigáciu. Nikto sa vám na cestu nepozrie, každú chvíľu zastavovať a zložito hľadať v telefóne nie je dobré riešenie. Držiaky na motorku majú veľmi kvalitné upevnenie, počítajú sa silou vetra vo vysokých rýchlostiach.
Držiaky na bicykel - v tomto prípade nie je potrebné používať mobilný telefón iba ako navigáciu, môže poslúžiť aj ako tachometer pre vašu rýchlosť, prejdenú trasu alebo ďalšie štatistiky. Aj tu by upevnenie malo nadštandardné, najmä ak máte trekové či horský bicykel a bežne s ním vyrážate do terénu.

Aké atribúty by mali držiaky mať?
Odolnosť a ochrana - na rozdiel od iných typov držiakov, musí tie na riadidlá počítať s vrtkavosť počasia. Preto je väčšina urobená ako uzatvárateľný obal so zipsom, ktorý je vodeodolný. Zároveň tiež chráni pred prachom a ďalšími nečistotami, ktoré by kvôli vysokým rýchlostiam mobil čoskoro poškodili.
Veľkosť - určuje, ako veľký mobilný telefón sa do nich zmestí. Kvôli už niekoľkokrát spomínaným ťažším podmienkam vyberajte naozaj starostlivo, aby počet palcov naozaj sedel s rozmermi vášho telefónu. Existujú aj univerzálne držiaky s určitým rozpätím, ktoré však nie je nekonečné, preto skontrolujte, či sa do nich zariadení vojde.
Upevnenie na riadidlá - držiaky majú aj rozpätie, na ako široká riadidlá je možné ich pripnúť (udáva sa najčastejšie v priemere riadidiel). Rýchloupínacie pripevnenie sa hodia skôr do mesta, ostatné typy na rýchlejšiu alebo outdoorovější jazdu.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

14

Skúsení špecialisti
máme viac ako 14 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil