hore

Držáky Použitie: Na motorku

Držiaky slúžia na pripevnenie mobilu alebo na každé miesto. Držiaky do auta či na bicykel môžu slúžiť hlavne ako navigácia, držiaky na stole zas pre pohodlné sledovanie filmov. Existujú aj vonkajšie držiaky na motorku alebo bicykel, ktoré dokážu telefón ochrániť aj pred vodou alebo prachom. Držiaky sa líšia spôsobom upevnenia, svojou veľkosťou a či sú vyrobené na konkrétnom modeli zariadenia. Držiaky môžu byť tiež magnetické, u ktorého nie je treba riešiť rozmery mobilu alebo produktu. Aké sú všetky držiaky existujú?

Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Aké sú druhy držiakov?
V ponuke nájdete celý rad druhov a typov držiakov.
Držiaky na riadidlá - slúži na upevnenie telefónu na vaše bicykel, motocykel či skúter. Ten vám tak môže slúžiť ako navigácia alebo v prípade bicykla miesto tachometra. Držiaky na riadidlá väčšinou majú aj vodeodolný uzatvárateľný obal, ktorý chráni mobil aj za vysokej rýchlosti, za dažďa alebo na prašných cestách.
Držiaky na motorku - hľadáte chcete držiak priamo na motorku, je potrebné nájsť taký, ktorý má dobrú ochranu. Budete sa s ním pohybovať vo veľkých rýchlostiach, aj drobná závada tak môže spôsobiť poškodenie alebo spadnutie telefónu.
Držiaky na bicykel - tablet alebo mobil v držiaku na bicykel je možné použiť ako navigáciu či ako tachometer na meranie rýchlosti a prejdenej vzdialenosti. Aj v tomto prípade je väčšina obalov vode a prachu odolná.
Držiaky do auta - sa hodí, keď používate mobil ako navigáciu alebo sa spolucestujúci chcú spoločne pozerať na film. Podľa typu pripojenia ich existuje niekoľko druhov, ktoré sú uvedené nižšie.
Držiaky do ventilácie - sa používajú v aute na pripevnenie mobilu ako navigácia. Môžu byť magnetické alebo k mechanickému pripnutie na mriežku ventilácie.
Držiaky na palubnú dosku - ďalšou možnosťou v aute je držiak na palubnú dosku. Tu prevažuje magnetický typ, prípadne s prísavkou, aby na palubnej doske dobre držal.
Držiaky na sklo - ak vám ani jedna z vyššie spomínaných možností nevyhovuje, vyberte do auta držiak na sklo. Vďaka kvalitnej prísavke nebude schádzať dole a vy ho budete mať bližšie výške očí. Nie je tak problém sledovať cestu pred sebou aj na mape.
Držiak na stôl - je vhodný pre pohodlné sledovanie filmov alebo prácu z mobilného telefónu alebo tabletu. Ide o nastaviteľné stojančeky, s ktorými nastavíte vhodný uhol pre lepšie používanie.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil