hore

Držiaky do auta

Držiaky do auta pre mobilný telefón či tablet môžu vytvoriť pohodlnú náhradku navigácie či ďalších zariadení. Tiež je možné, aby spolujazdci takto sledovali napríklad film, bez toho, aby bol vodič nejako rušený. Držiak na mobil do auta uchytáva zariadenia rôznymi spôsobmi, môže ísť o magnetický držiak alebo rozťahovacie. Ďalšou možnosťou je aj typizovaný, ktorá je vyrobený pre konkrétny telefón. Dôležité kritérium je tiež uchytenie držiaku v automobile. Podľa čoho by sa mal vyberať držiak do auta?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Spôsob uchytenia pre držiak do auta
Držáky do auta sa rozlišujú podľa toho, kam by sa mali umiestňovať.
Držiak na palubnú dosku - je najčastejšie vyrábaný ako magnetický, so silikónovým protikusom alebo s prísavkou, aby na palubnej doske dobre držal. Tento spôsob je veľmi obľúbený vďaka variabilite, dá sa totiž prípadne použiť aj mimo samotnej auto.
Držiak do ventilácie - sa na mriežku ventilácie uchytáva mechanicky, existujú aj magnetické varianty. Takto užívaný držiak s telefónom je vhodný predovšetkým pre navigáciu.
Držiak na sklo - je klasicky zakončený prísavkou a umiestňuje sa na predné sklo. Vďaka tomu ho má vodič vo výške očí a môže jednoduchšie sledovať navigáciu a cestu pred sebou zároveň. Pozor pri cestách za hranice SR, v niektorých štátoch EÚ nesmiete mať na čelnom skle nič.
Ďalšou možnosťou je držiak, ktorý sa dáva zozadu hlavové opierky vodiča či predného spolujazdca. Na zadných sedadlách tak môžete zabaviť nielen tie najmenšie nejakú rozprávkou ale aj dospelých nejakým skvelým filmom či seriálem.Způsob uchytenie mobilného zariadenia v držiaku Magnetický držiak - V posledných rokoch čoraz obľúbenejšie variant uchytenie mobilného zariadenia v automobile pre svoju jednoduchosť flexibilitu. Držiak je vybavený silným magnetom a kovovými plieškami, ktoré je buď možné dať pod ochranný kryt mobilného zariadenia alebo naň priamo nalepiť. Magnetické držiaky sa vyrába vo všetkých spôsoboch uchytenia. Na sklo, palubnú dosku aj ventilačné mriežky. Rozťahovacia držiak - rozťahovacie držiak poteší variabilitou. Väčšinou máva na bokoch roztahovatelné pacičky, ktoré sa prispôsobia veľkosti Vášho zariadenia tak, aby v držiaku skvele držal. Rozpätie držiaku, ktoré nám určuje, ako veľký mobil či tablet do neho môžeme vložiť sa určuje v palcoch, rovnako tak, ako uhlopriečka displeja. Ale pozor, dôležitý parameter je tiež hĺbka držiaku resp. hrúbka zariadenia. Typizovaný držiak - je vyrobený vždy výhradne pre jeden konkrétny model mobilného telefónu. Výhoda je, že zariadenie v ňom skvele drží. Nevýhoda, že väčšinou musíte zložiť ochranný kryt zariadenia. Tým pri manipulácii pri vyberaní telefónu z držiaka zvyšujete šancu na poničeniu telefóne. Aké sú ďalšie parametre? Rozpätie - u držiakov, ktoré nie sú magnetické, je podstatné, či sa do nich váš mobilný telefón alebo tablet zmestia. Každý ponúka určité rozpätie, ktoré sa merajú podľa uhlopriečky vášho displeja. Veľkosť sa tiež rovnako udáva v palcoch, pre mobilné telefóny teda rozpätie býva 4,5 "-6", pre tablety napríklad 7 "-10". Bezdrôtové nabíjanie - kvalitnejšie držiaky do auta umožňujú prístroj bezdrôtovo nabíjať pomocou autobatérie. Pri používaní sa takto nebude nabíjať príliš rýchlo, minimálne vám však nebudú ubúdať percenta batérie. Výkon bezdrôtového dobíjania je udávaný vo Wattoch, čím viac Wattov, tým rýchlejšie telefón dobijete. Cena - najlacnejšie držiaky do auta začínajú už na 100 korunách. Tie kvalitnejšie a s bezdrôtovým nabíjaním potom cenovo presahujú 1 000 korún.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

8

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil