hore

Kamery do auta TrueCam

Kamery do auta TrueCam sa používajú na monitoringu vašej cesty, môžu slúžiť ako dôkaz pri dopravnej nehode a pomáhajú auto chrániť. Pomáhajú tiež detekovať radary po ceste pre pohodlnejšiu jazdu a majú zabudované GPS pre záznam jazdy. Dashcam TrueCam sa vyberá podľa rozlíšenia, funkcií, podpory pamäťovej karty alebo uhla záberu. Existuje aj zadná kamera do auta TrueCam, aby ste si dokázali postrážiť celé auto. Podľa akých parametrov sa vyberá tá najviac zodpovedajúce Autokamera TrueCam?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Ako vybrať dashcam TrueCam?
· Rozlíšenie - Autokamera v súčasnej dobe majú veľmi kvalitné rozlíšenie, kamery TrueCam štandardne ponúkajú kvalitu nahrávania vo FullHD či 2,5 K. To umožňuje zo záznamu vidieť aj podstatné detaily ako podoba vodiča alebo chodca, prípadne číslo poznávacie značky.
· Uhol záberu - určuje, ako široký záber dokáže dashcam TrueCam zachytiť. U predných kamier sa uhol pohybuje okolo 150 °, pri zadných potom je približne 130 °.
· Pamäť - samotné kamery do auta TrueCam majú pamäť úplne minimálne. Treba k nim zaobstarať pamäťovú kartu, na ktorej sa nahratý materiál nahráva. Pokiaľ na karte dôjde pamäť, začne sa automaticky odmazávať najstaršie nahraný obsah. Vždy sa pozrite, aké veľké pamäťové karty Autokamera TrueCam podporujú.
Typy Autokamera TrueCam
· TrueCam A - sa štandardne vyrábajú aj s GPS, zaznamenáva teda celú prejdenú trasu a môže vám pomôcť s navigáciou. Navyše tieto Autokamera mávajú aj detekciu radarov, vďaka nim sa tak ľahšie vyhnete pokutám za dopravné priestupky.
· TrueCam M - niektoré z modelov tejto rady majú k dispozícii predné i zadné kameru. Situáciu tak monitorujete okolo celého vášho auta, čo sa vám bude najviac hodiť na diaľnici. Navyše sú prepojiteľné s Wi-Fi, aby sa dali čo najľahšie ovládať.
· TrueCam H - je veľmi malé zariadenie, takže sa dá ľahko schovať a neprovokuje zlodeja. Možno ju teda nechávať vo vozidle, čo podporuje aj G-Senzor. Ten po detekcii náraze danej zábery uzamkne, aby vám zostal cenný dôkaz.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

14

Skúsení špecialisti
máme viac ako 14 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil