hore

Magazín

Ako nalepiť tvrdené sklo?

22. 09. 2022 Recenze

Tvrdené sklo na mobil je jednou z najbežnejších a najúčinnejších foriem ochrany vášho telefónu. F ako Funkčná ochrana – s F-mobilom Vám telefón vydrží dlhšie, než by ste čakali. V tomto návode vás prevedieme niekoľkými jednoduchými krokmi, ako tvrdené ochranné sklo dokonale umiestniť a nalepiť.

Zobraziť celý text

Huawei P30 Lite

22. 05. 2019 Recenze

Ako posledný zo série vlajkových lodí tohto roku vyšiel model P30 Lite. Dostal sa nám do rúk v modrej farbe a musím uznať, že toľko obľúbený prechod farieb a ich odlesk má naozaj čo do seba.

Zobraziť celý text

Asus ROG Phone

25. 02. 2019 Recenze

Jedinečné stereo, perfektný senzory, neskutočný hardvér a dokonale odladený launcher vyvinutý špeciálne pre toto žihadlo, hráčske periférie a kopu ďalších vychytávok robia z Asus ROG Phone jedinečný herný stroj. Pripravili sme pre Vás fajnovú recenziu, ktorá Vám priblíži tento telefón, spresní informácie a treba Vám tiež pomôže pri rozhodovaní aký smartphone si zaobstarať.

Zobraziť celý text

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

14

Skúsení špecialisti
máme viac ako 14 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

9

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil