hore

Magazín

Infinix novinky pre začiatok roku 2023

26. 01. 2023 Recenze

Nový rok je v podaní výrobcu smartfónov Infinix naozaj nabitý. Na český a slovenský trh uvádza totiž hneď tri novinky. Zákazníkom sa predstaví šampión v strednej triede NOTE 12 2023 a dvaja zástupcovia nižšieho radu HOT 20 NFC a HOT 20 5G , ktoré zaujmú veľkými displejmi s vysokou obnovovacou frekvenciou, kvalitnými fotoaparátmi a veľkokapacitnými batériami.

Zobraziť celý text

Ako nalepiť tvrdené sklo?

22. 09. 2022 Recenze

Tvrdené sklo na mobil je jednou z najbežnejších a najúčinnejších foriem ochrany vášho telefónu. F ako Funkčná ochrana – s F-mobilom Vám telefón vydrží dlhšie, než by ste čakali. V tomto návode vás prevedieme niekoľkými jednoduchými krokmi, ako tvrdené ochranné sklo dokonale umiestniť a nalepiť.

Zobraziť celý text

Huawei P30 Lite

22. 05. 2019 Recenze

Ako posledný zo série vlajkových lodí tohto roku vyšiel model P30 Lite. Dostal sa nám do rúk v modrej farbe a musím uznať, že toľko obľúbený prechod farieb a ich odlesk má naozaj čo do seba.

Zobraziť celý text

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil