hore

Herné myši

Herné myši sú určené pre nadšených hráčov počítačových hier. Vyznačujú sa príjemnosťou na dotyk, špeciálnymi tlačidlami, vyššou odolnosťou či špecifickým dizajnom a podsvietením. Dôležitá je taky čo najkratšia odozva a rýchlosť ovládania. Myš na hry môže byť drôtová i bezdrôtová, drôtové všeobecne majú kratšiu odozvu, súčasná rýchlosť prenosu už však umožňuje bezdrôtovým myší je prekonávať. Herná myš však môže slúžiť aj normálnym užívateľom. Aké ďalšie zvláštnosti a ako sa vyberá myš na hry?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Pripojenie hernej myši U herné myši je veľmi dôležitá čo najnižšia rýchlosť odozvy, aby sa dalo hrať na vysokej úrovni. A prenos signálu ovplyvňuje práve spôsob pripojenia myši. Drôtová herná myš - zaručuje veľmi rýchly a konštantný prenos kliknutí. Býva lacnejšie ako bezdrôtová myš a nie je potrebné v nej meniť baterky, pretože sa dobíja priamo z počítača. V jej používaní vás však bude limitovať kábel, ktorý sa môže v nejnapínavějším momente hry zamotať. Bezdrôtová myš - dokáže ovládať počítač na vzdialenosť niekoľkých metrov. Fungujú buď pomocou tužkových batérií, alebo sa dobíjajú akumulátorom. Ich odozva nie je taká rýchla ako u drôtových myší. To by by mohol byť u hernej myši problém, preto tie najlepšie modely už stláčajú svoju odozvu ešte nižšie ako bežné drôtové myši. Bezdrôtová herná myš sa k počítaču pripája pomocou Bluetooth, prípadne Wi-Fi. Ďalšie dôležité atribúty herné myši Držanie - herné myši sa vyrábajú špecializovaný pre pravákov, ľavákov i univerzálne. Tento prvok je dôležitý hlavne ak myš používate veľa hodín denne alebo keď chcete stláčať tlačidlá na jej boku. Špeciálne tlačidlá - herná myš má okrem bežných tlačidiel a koliesko štandardne niekoľko na boku, ktoré fungujú ako nastaviteľné klávesové skratky. Ich tip záleží na tom, či kupujete zariadenie skôr pre akčné hry, strategické alebo iné. Podsvietenie - v podstate všetky herné myši majú niekoľko svetiel. Vďaka tomu je možné ľahšie hrať v tme a tiež tento prvok výrazne zlepšuje dizajn. Existuje jedno a viacfarebné podsvietenie, v prípade podsvietenie RGB môžete vyberať z miliónov farieb na nasvietenie. Citlivosť - určuje, ako rýchlo môžete myšou pohybovať kurzorom na obrazovke. Počíta sa v DPI, čím vyššia hodnota tým vyššia citlivosť. Pre väčšiu rýchlosť pri hre sa teda oplatí zaobstarať si hernú myš s vysokým DPI.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

14

Skúsení špecialisti
máme viac ako 14 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

9

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil