hore

VÝROČIE 13 ROKOV K ZALOŽENÍ E-SHOPU

Oslavujeme 13 rokov od zrodu nášho fajnového e-shopu a k tejto príležitosti Vám rozdávame dopravu zadarmo, ktorú môžete využiť na odberné miesta Zásilkovna.cz. Stačí nakúpiť len za 500 € a benefit je Váš!

Tým to nekončí!

Na facebooku F-mobil máme pripravenú súťažnú otázku o ktorej už iste viete. Odpoveď nájdete v tomto článku a tri z Vás čaká výhra v hodnote 1000, 500 a 300 Sk formou Darčekového poukazu !

Do tretice všetko dobré!

A pretože si prajeme urobiť radosť naozaj všetkým máme pre vás zľavu 50% až do 13.11.2020 na fullface tvrdené sklá vrátane 2.5D, 3D, 5D a tiež na ochranné fólie pre váš mobilný telefón . VLOŽIŤ ODKAZ NA LANDING PAGE

Dňa 24. 10. 2007 bol založený e-shop F-mobil.cz . Tou dobu sme ani netušili, kam až sa naše úsilie dostane v predaji mobilných telefónov a príslušenstva ! Vlastne to bol len taký hokus pokus v období, keď sme ešte pracovali pre spoločnosť T-mobile. Vo voľnom čase sme začali prevádzkovať e-shop, hoci zo začiatku išlo skôr len o nesmelé krôčiky.

Trvalo to nakoniec ešte ďalších 6 rokov, v roku 2013 sme sa do toho pustili naplno. Teraz sa pozeráte už na 4. verziu nášho e-shopu, toľko sme ich za tých 13 rokov existencie vystriedali.

Bola to fuška, ale nevzdávali sme sa. Postupne sme symbolicky otvorili 13 pobočiek, z ktorých 3 potom zase brzo zavreli. Ale to je život a na podnikanie neúspechy patria.

Raz sme dole, raz zase hore. Tak ako v živote každého z nás je dôležité veriť, vytrvať a všetky chmáry na zdrapy roztrhať! Aj v tejto druhej vlne obmedzenia vďaka COVID-19 v to stále veríme a pozeráme sa dopredu. Nepremýšľame ako sa udržať nad vodou, ale ako Vám zákazníkom spríjemniť prostredie v nakupovaní, ako vám ušetriť na doprave.

Skrátka robíme to isté čo od samého začiatku. Tak využite našich zľavových kódov a kúpte si v tejto neradostné dobe niečo pre radosť.

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil