hore

Magazín

10 rad, jak udržet Android v kondici

22. 10. 2020 Mobilní telefony

Instalace a odstranění aplikací

  1. Před instalací jakékoliv aplikace se ujistěte, že je aplikace kompatibilní s Vaším mobilním telefonem, jinak se může stát, že se Vám bude telefon sekat, vypínat, a další jiné chyby.
  2. S každou nainstalovanou aplikací si zabíráte nejen místo na Vaší paměťové kartě či paměti v telefonu, ale také místo operační paměti. S každou aplikací roste zatížení této operační paměti. Operační paměť slouží k bezproblémovému chodu mobilního telefonu, aby se Vám nesekaly přechody mezi menu a aplikací.
  3. Pokud aplikaci již nepoužíváte, doporučujeme aplikaci řádně odstranit včetně všech souborů, které po aplikaci zbyly.
  4. Nespouštějte více aplikací najednou, každou aplikaci řádně ukončete.
  5. Nainstalujte si třeba Android Booster nebo Advance Task killer, případně jinou aplikaci podobného typu. Tyto aplikace monitorují využití paměti, energie a jednoduše můžete „pozabíjet aplikace“, které momentálně nepoužíváte, čímž zmenšíte využití operační paměti a zmenšíte rychlost vybíjení baterie.

(Tento krok doporučujeme pro uživatele, kteří nemají hlubší znalosti a nedokáží si nastavit chod a ukončení aplikací ručně.)

TIP: Pokud si nevíte rady navštivte naši prodejnu.

Zobraziť celý text

Získaj jednu bezplatnú výmenu displeja zadarmo k novému telefónu Xiaomi Mi 10T a Xiaomi Mi 10T Pre

19. 10. 2020 Akce

Nad rámec spotrebiteľských práv garantovaných zákonnou zárukou a v súlade s podmienkami uvedenými na webových stránkach https://www.mi.com/global/service/warranty je všetkým spotrebiteľom na území Slovenská republika ( "spotrebiteľ") poskytovaná nasledujúce dobrovoľná, doplnková a bezplatné komerčný záruka. Komerčné záruku ponúka spoločnosť Xiao Technology Netherlands BV so sídlom na adrese Prinses Beatrixlaan 582, The Hague 2595BM, Holandsko.

Zobraziť celý text

Pamäťové karty Kingston

16. 10. 2020 Magazin

Máte dobrú pamäť? S tréningom mozgových buniek vám bohužiaľ nepomôžeme ale s pamäťou v elektronike už áno. Respektíve s hardvérovou pamäťou pomôžu konkrétne pamäťové karty Kingston a ako jedni z mála na českom trhu, vám na ne poskytujeme doživotnej záruky!

Aké majú pamäťové karty Kingston parametre?
Pamäťové karty slúži k zväčšeniu vášho úložiska na mobilnom telefóne. Firma Kingston vyrába microSD s pamäťou 16, 32, 64, 128, 256 a 512 GB.

  • 16-32 GB - rozšíri pamäť mobilného telefónu, aby ste v ňom mohli mať všetky potrebné aplikácie, hry, screenshoty či fotky. Rozšírená pamäť navyše zaisťuje plynulejší chod telefónu,
  • 64-128 GB - je vhodná pamäťová karta, ak ste vášnivý fotograf alebo na mobil natáčate videá. Vďaka tejto veľkej pamäti si budete môcť ukladať tisíce fotiek a natáčať kvalitné videá.
Zobraziť celý text

Akcia Samsung CASH BACK platná od 5.10. do 8.11.2020

16. 10. 2020 Magazin

Fíha je tu opäť späť akcie Samsung Casback a pre vás nadišiel ten správny čas pre výmenu vyslúžilého telefónu, tabletu ale aj chytrých hodiniek za nové! Ak nakúpite mobilné telefóny Samsung Galaxy A41, A51, A71, alebo z vyššej rady Galaxy S20, S20 +, S20 Ultra 5G a Galaxy S20 Ultra 5G 512 GB, bude vám vrátená časť nákupnej ceny späť na váš účet priamo od Samsungu. Ako darček ZADARMO dostanete držiak na mobilný telefón v hodnote 149 Sk. Súčasťou podujatia sú šikovné hodinky Samsung Galaxy Watch o priemeroch 42mm a 46mm (BT & LTE) vrátane Galaxy Watch Active2 40mm a 44mm (BT & LTE). Samsung je tento rok ešte štedrejší než sme čakali a preto v akčnej ponuke nemôže chýbať ani tablet pre náročných Galaxy Tab S6 (Wifi & LTE), ale aj menej náročných užívateľov Galaxy Tab A 10.1 (Wifi & LTE).
V odkaze nalezente kompletný prehľad za aké zariadenie dostanete konkrétne sumy späť https://www.samsung.com/cz/akce/im/cashback/#galaxya

Zobraziť celý text

Mobil vs. záchodovú dosku posiate baktériami ... UV sterilizátor FIXED zabije 99,9% baktérií a mikróbov!

13. 10. 2020 Magazin

Každý deň "siahate na záchodovú dosku" plné baktérií, mikróbov a mikroorganizmov, bez toho aby ste si to uvedomili. Dámy a páni, v skutočnosti to nie je doštičku z toalety, ale mobil, ktorý je takmer 7x horšie! Špeciálne vyvinutý sterilizátor od výrobcu FIXED zabije 99,9% baktérií, mikróbov a mikroorganizmov na Vašom mobilnom telefóne vďaka UV lúčom a stačí mu na to iba 10 minút! Sterilizátor FIXED nie je jednostranný a môžete s ním nabiť aj váš mobil, ak má podporu bezdrôtového nabíjania. A tým to nekončí. Ak pridáte do Sterilizer esenciálny olej, bude mobil krásne prevoňaný Vašou obľúbenou vôňou, vďaka funkcii aróma difúzora. Vyriešite tým chytro tri muchy jednou ranou!

Zobraziť celý text

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

13

Skúsení špecialisti
máme viac ako 13 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil

Famózny a fascinujúce novinky od F-mobil.

Prihláste sa na odber a raz za čas vám pošleme fantastické akcie, novinky a mnoho ďalšieho