hore

Kamery do auta Lamax

Kamery do auta Lamax slúži na monitorovanie situácie na vozovke pred vami či ochrane áut pred vykradnutím. Lepšie autokamera Lamax môžu detekovať rýchlostné radary či sa nainštalovať namiesto zadného zrkadlá pre kompletné pokrytie automobilu. Medzi ďalšie dôležité parametre patrí uhol záberu, špeciálne funkcie alebo rozlíšenie pre lepšiu identifikáciu osoby alebo ŠPZ. Autokamera LAmax majú rad modelov ako Lamax T alebo Lamax Drive. Aké všetky modely existujú a podľa čoho sa vyberá tá najlepšia dashcam Lamax?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Kritériá výberu Autokamera Lamax
· Pamäť - samotné kamery do auta majú úložiska len veľmi minimálne, bude sa vám teda rozhodne hodiť pamäťová karta. Vždy sa pred jej výberom pozrite, akú maximálnu veľkosť Autokamera Lamax podporujú. Minimom by pre dostatočný úložný priestor malo byť 64 GB.
· Rozlíšenie - ako väčšina nahrávacích zariadení, aj kamery do auta Lamax idú s dobou a štandardne ponúkajú FullHD nahrávania. To sa môže hodiť pri použití záznamu ako dôkazu pri dopravnej nehode, budú totiž na ňom vidieť všetky potrebné detaily k identifikácii.
· Uhol záberu - aby zvládla dashcam Lamax pokryť celú okolitú situáciu, mala by mať uhol záberu aspoň 150 °, štandardne sa predávajú aj kamery s viac ako 170 °.
· Funkcia - veľmi užitočným pomocníkom je takzvaný G-Senzor. Ten zapne kameru pri náraze počas státia. Môže tak pomôcť dolapiť páchateľa.
Aké sú modely Autokamera Lamax?
· Lamax ťahúň C - je kamera, ktorá vám pomáha aj počas samotného konania. Má totiž zabudovanú detekciu radarov a GPS PREZVANANIE, aby ste sa nestratili. Má 2K nahrávanie so snímkovou frekvenciou 30 fps, čo zaručuje plynulé video.
· Lamax T - má okrem GPS zabudovanú i Wi-Fi. Vďaka tomu ju možno ľahko spojiť s telefónom aj počítačom. Podporuje SD kartu s veľkosťou až 128 GB, dokáže si tak uložiť okolo 24 hodín záznamu.
· Lamax S - ide o špeciálny typ duálny kamery, ktorá slúži ako zadné. Autokamera Lamax S tak bude mať prehľad o tom čo sa deje pred aj za vaším autom. Špeciálnym typom je Lamax S9 dual, ktorá sa inštaluje namiesto zadného zrkadla. Na nej sa potom premieta obraz, čo sa deje za vami, takže bezpečnosť jazdy nie je narušená. Zároveň si ju nikto len tak nevšimne, neláka teda zlodeja. Možno ju ovládať aj hlasom.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

14

Skúsení špecialisti
máme viac ako 14 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil