hore

Mobilné telefóny s 5G Redmi

Mobilný telefón s internetovým pripojením je dnes už samozrejmosťou. Teraz však nastupuje úplne nová generácia rýchlosti - mobilný telefón 5G. Nová vysokorýchlostná sieť už sa začína po svete budovať, u nás by mala do niekoľkých rokov pokryť celú republiku. Mobily 5G tak začali vyrábať všetky popredné značky, či už ide o Samsung, Xiaomi alebo Apple. Telefóny s 5G sa vyberajú rovnako ako bežné, teda podľa kvality procesora, veľkosti úložisko alebo fotoaparátu. Ako vybrať ten správny 5G mobilný telefón?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Internet v mobile:

zrušiť všetky filtre

Bohužiaľ, podľa vybraných filtrov sme žiadny tovar nenašli.

Filtre môžete upraviť alebo úplne zrušiť

Prípadne nám napíšte na fajnsmekri@f-mobil.sk alebo zavolajte na +420 731 000 147 .
Radi s výberom pomôžeme.

V čom sa 5G líši od 4G?
Aké sú vlastne výhody mobilu s 5G oproti predchádzajúcim sieťam?
Mobilná sieť 5G podporuje napríklad aj 4K alebo 3D videa, za zmienku tiež stojí možnosť prepojenia s ďalšími prístrojmi aj napriek dáta, tzv. Internet vecí.
Samozrejme sa zrýchli aj prenos dát, to však pre mobilné telefóny 5G nie je to hlavné. Skôr než na prenos veľkého objemu dát sa sústredí na čo najrýchlejšiu odozvu pri komunikácii. Presné čísla nie sú známe, cieľom je však dostať odozvu siete na rýchlosť okolo 10 milisekúnd.

Aké telefóny majú 5G sieť?
Mobilov s 5G zatiaľ samozrejme nie je veľa, túto možnosť do budúcnosti ponúka len niekoľko nových modelov značiek ako Xiao, Huawei alebo Samsung. Nemusí však ísť len o vyššiu cenovú kategóriu, telefóny s 5G nájdete aj do 5 tisíc.
Je možné, že časom sa dočkáme aj tlačidlových telefónov s 5G, primárne budú pripojenie k tejto sieti ponúkať pochopiteľne dotykové telefóny.
Čo ďalej je dôležité pre mobilný telefón s 5G?
Možnosť pripojenia k 5G sieti je do budúcnosti nutnosť, ale kvalitný mobilný telefón je treba vyberať podľa celého radu ďalších parametrov. Poďme si ich niekoľko v rýchlosti pripomenúť.
Procesor - ak sa chcete bez problémov pozerať na 4K streamované videá, potrebujete procesor s pamäťou 3 a viac GB RAM.
Fotoaparát - skvelé rozlíšenie fotiek z objektívov je u mobilov bežnou vecou. Ak vám na tomto parametri záleží, zháňajte telefón s minimálne 48 Mpx.
Veľkosť úložiska - aby sa vám do mobilu s 5G všetky fotografie, hry a aplikácie zmestili, hodí sa mať minimálne 32 GB pamäte.
Rozmery displeja - ak chcete sledovať na telefóne s 5G filmy alebo hrať hry, vyberte displej o veľkosti minimálne 6 ".
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

14

Skúsení špecialisti
máme viac ako 14 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

9

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil