Heuréka fb

Prihlásenie a registrácia

Prihlásenie Facebookom

Prihlásiť sa Facebookom

Mobilné telefóny LG

  • Hľadanie

Hľadanie

Na trh s mobilnými telefónmi vstúpila juhokórejská LG relatívne neskoro, už za krátku dobu sa ale stala synonymom skvelého pomeru ceny a výkonu. Na rozdiel od iných výrobcov totiž LG vo veľkej miere vsádza na prístroje pre stredne až menej náročných užívateľov. To však neznamená, že nedokáže ponúknuť špičkové modely.

Mobilné telefóny LG majú na konte niekoľko zaujímavých inovácií a vlastností. Či už je to dôraz na uhladený dizajn, zahnutý displej alebo možnosť pripojiť k mobilu ďalšie príslušenstvo - napríklad bezdrôtové reproduktory. To všetko v spojení s výhodami operačného systému Android.

Nájdených 0 produktov:

Zvolenému filtru nezodpovedajú žiadne produkty. Skúste prosím zvoliť iné kritériá alebo filter zrušiť.

Mobily majú veľkosti displejov od 3,5" do 6" palcov. Rozdiely nájdete tiež vo výkone, kedy niektoré telefóny majú silnejšie procesory alebo kvalitnejšie fotoaparáty až sa 21Mpx. Na telefóny môžete v našej ponuke nájsť púzdra, ochranné fólie, nahrané diely alebo iné príslušenstvo. Máme pre Vás skvelé a lacné mobilné telefóny Samsung, Nokia, Sony, Apple, Aligator, Huawei, Honor, Doogee, Xiaomi a ďalšie.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie