hore

Tipy na vianočné darčeky pre manžela či brata

Hľadáte ten pravý vianočný darček pre manžela, brata či kolegu?

Nechcete tento rok nadeľovať pod stromček ponožky , fľašu alkoholu a podobné darčeky , ktoré príliš nezršia originalitou ? Poďte sa inšpirovať

Darček pre manžela

Ak chcete svojmu manželovi dopriať niečo extra, môžete mu zaobstarať nový mobilný telefón . Na trhu je množstvo modelov rôznych značiek, preto sa zamerajte na to, aké má váš muž preferencie a potreby. Tento darček pre manžela vyberajte aj podľa toho, či je fanúšikom fotenia, alebo napríklad mobilných hier.

Pre jednoduchší výber sa môžete riadiť týmito tipmi:

  1. Zamerajte sa na odolnosť telefónu . Pokiaľ váš manžel žije dobrodružným životom, hľadajte telefón, ktorý spĺňa vyššie nároky.
  2. Displej by mal byť dostatočne veľký a kvalitný , s dobrou čitateľnosťou za rôznych svetelných podmienok.
  3. Operačný systém vyberajte podľa preferencií vášho manžela. Niekomu viac vyhovuje Samsung , inému iPhone .
  4. Batéria by mala vydržať aj náročnejšie používanie telefónu , aby sa nestalo, že sa vám telefón vypne v nevhodnú chvíľu.
  5. Ak váš manžel rád fotí, vyberte telefón s kvalitným fotoaparátom .
  6. Zvážte finančné možnosti, aby ste neplatili za funkcie, ktoré váš partner nevyužije .
  7. Čítajte recenzie a skúsenosti ostatných užívateľov , pomôže vám to lepšie sa rozhodnúť.

Darček pre brata, kolegu či švagra

Ak máte brata, ktorý rád športuje alebo sleduje svoje zdravie, určite nešliapnete vedľa, keď mu darujete chytré hodinky . Tie mu pomôžu monitorovať jeho aktivitu, tepovú frekvenciu, spánok a ďalšie parametre. Navyše mu umožní ovládať hudbu, prijímať upozornenia z telefónu alebo platiť bezkontaktne.

Čo poteší každého? Skúste príslušenstvo pre mobily

Ak nechcete kupovať mobilný telefón alebo hodinky, ktoré sú trochu nákladnejšie, siahnite po príslušenstve pre mobily . To je vždy užitočný aj praktický darček a ocení ho každý užívateľ smartfónu. Môžete vybrať napríklad z týchto možností: bezdrôtové slúchadlá , powerbanka , puzdro či kryt na telefón , reproduktory , selfie tyče .

Darčekové poukazy potešia každého muža

Ak si nie ste istí, čo by sa páčilo vášmu blízkemu, určite nič nepokazíte, keď mu venujete darčekový poukaz . Tým mu dáte možnosť, aby si sám vybral, čo chce alebo potrebuje. Môžete mu kúpiť napríklad darčekový poukaz na našom e-shope, kde si určite vyberie zo širokej ponuky smartfónov a ďalšie elektroniky.

Ešte to nie je to pravé orechové? Pre milovníkov technológií a moderného životného štýlu môžu byť zaujímavé aj rôzne gadgety a produkty pre múdru domácnosť, ktoré ponúkajú ako praktické, tak kreatívne možnosti využitia.

A až budete vyberať darček pre svojich blízkych, nezabudnite urobiť radosť aj sami sebe!

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil