hore

Tipy na vianočné darčeky: Radosť urobia chytré hodinky aj herné konzoly

Hľadáte inšpiráciu na vianočné prekvapenie, ktoré naozaj poteší? Namiesto tradičných svetrov a ponožiek skúste tento rok staviť na šikovný a praktický darček! Máme pre vás tipy pre celú rodinu.

Chytré darčeky pre deti

Detské smart hodinky : skvele poslúži rodičom na sledovanie polohy a bezpečnosti detí. Múdre hodinky zároveň pobavia deti prostredníctvom hier, kamerky či možnosťou volania.

Ešte to nie je ono? Prejdite si ďalšie tipy na darčeky pre deti .

Chytré darčeky pre manžela aj brata

Bezdrôtové slúchadlá : každý ich ocení pri počúvaní hudby či sledovaní videí na cestách aj doma. Vyberte slúchadlá s kvalitným zvukom a dlhou výdržou.

Powerbanka : zaistí dobitie telefónu aj na dlhších cestách, kde nie je k dispozícii zásuvka. S powerbankou potešíte každého majiteľa smartfónu.

Selfie tyč : ocenia ju najmä milovníci fotiek a sociálnych sietí. Umožní zhotovovať skupinové fotky aj selfie zábery zo zaujímavých uhlov.

Darčeky pre manželku, sestru aj zvyšok rodiny

Chytré hodinky či fitnes náramok : skvelý parťák pre športovkyne a aktívne dámy. Pomôžu sledovať športové aktivity aj zdravotné funkcie.

Bluetooth reproduktor : poteší milovníkov hudby. Vďaka bezdrôtovému prenosu umožní počúvanie kdekoľvek.

Kvalitné slúchadlá s ANC : ocenia ich milovníci hudby aj podcastov. Aktívne potlačenie hluku zaistí nerušené počúvanie aj v hlučnom prostredí.

Elektronická čítačka kníh : je praktický darček pre vášnivých čitateľov. Čítačka umožní mať celú knižnicu v jednom prístroji.

Predovšetkým nežné pohlavie môžu potešiť aj moderné kuchynské spotrebiče , ktoré uľahčia prácu.

Darčeky pre starých rodičov

Jednoduchý mobilný telefón s tlačidlami: seniorom uľahčí kontakt s blízkymi. Ocenia veľké tlačidlá, hlasný zvuk a jednoduché menu tlačidlových telefónov .

Chytré hodinky s funkciou núdzového volania: zaistí seniorom pocit bezpečia. V prípade pádu či nevoľnosti vie automaticky privolať pomoc.

Bezdrôtové slúchadlá do uší: uľahčí seniorom počúvanie televízie, hudby aj audiokníh bez rušenia okolia.

A čo darček, ktorý prinesie úžitok celej rodine? Nadeľte si napríklad múdru domácnosť, alebo ďalšie vychytávky pre váš smart home . A pokiaľ si stále nie ste istí tým, čo by blízkych naozaj potešilo, stavte na darčekové poukazy a voľbu nechajte na nich.

Užite si sviatky a verte, že každý darček urobí radosť.

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil